Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Agentrura pro sjednávání brigád ve Švýcarsku  (Přečteno 15678 krát)
hawkboy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 28, 2011, 10:36:40 am »

Přeji všem příjemné odpoledne.
Měl bych na vás menší otázku.V budoucnu cca za 3 roky až dodělám školu se chci přestěhovat do Švýcarska a pracovat tam,ale času je dost proto bych ten čas využil k tomu abych do této země jezdil alespoň na brigády...letní sběr ovoce a podobné práce na farmě a jiné.Sbalit se odjet a hledat brigádu na místě mi nepřijde jako rozumný nápad , ale agentur pro sjednávání brigád v CH je hodně a já nevím které z nich mám věřit,proto bych vás chtěl požádat jestli máte nějaké zkušenosti s těmito agenturami ať už vlastní nebo kamarád přes ní jel.Moc by mi pomohly vaše doporučení a reference.
Předem děkuji za pomoc.
S pozdravem
M.K
« Poslední změna: Červenec 28, 2011, 02:19:13 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |