Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Hľadám zubára  (Přečteno 126865 krát)
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #15 : Říjen 24, 2012, 10:55:59 am »

Chodim k Susanne Heilmaier, Waisenhausstraße 41 (U-Bahn Gern), 80637 München
Tel.: 089-156536
Je to mlada pani zubarka, mam u ni pocit, ze ji jde o pacienta a ne o vydelek. Vzdycky mi v praxi vysli maximalne vstric ....komunikace je ale jen v nj.
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #16 : Říjen 25, 2012, 10:15:26 am »

Tak to plne chápem.
Ja som zažívala také surový zubárky, čo vrtali a vrtali (bez umrtvenia), aj ked som uz sykala a jojkala od bolesti a este mi nadavali, ze sa mykam ...
Zaznamenáno
miska85



Karma: 0
Příspěvků: 20


« Odpověď #17 : Leden 25, 2013, 07:59:28 pm »

prosim o radu Úsměv
V Mnichove som len kratko a este som nebola u zubara, teda ani u ziadneho ineho lekara. Chcela by som sa opytat, kolko sa doplaca u zubara, ake su ceny ukonov (priblizne). Som poistena v TK a momentalne ma pobolieva zub a neviem ci je vyhodnejsie ist k zubarovi na SK alebo tu. Zvazujem Dr. Kovalcika...
dakujem za odpoved  Mrknutí
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #18 : Leden 26, 2013, 10:45:00 am »

Pokud se nedomluvis, tak urcite spis k cesky/slovensky hovoricimu. Ceny za zakroky, ktere nejsou ze zdravotniho (vyjimecne i estetickeho) hlediska nutne a tudiz je pojistovna nehradi, zavisi od zubare. Tot aspon muj dojem. Pokud te neco boli, k zubari bych sla co nejdriv. Po vysetreni ti rekne, co ma s tebou za plany a kolik to bude stat. Jinak "zkraslovaci zakroky" bych nechala, pokud mas dobreho zubare na Slovensku, na dovolenou. Samozrejme musis pocitat, ze bude delat drahoty, protoze si s nemeckym pojistenim vicemene opet zaludny pripad... Osobne o podobnych krocich uvazuju. Zatim co jsme totiz za keramickou plombu v lete v CR platila 150 Kc, tady me vysla "Kunststofffüllung" na 70 €.
Jinak tady zminovanou Dr. Heilmeier jsem vyzkousela. Je mila, ochotna, injekci jsem neplatila. Zato ale zacala moji ustni dutinu prohlizet vic nez dukladne a nasla cca. 10 zubu, ktere by chtela nejakym zpusobem opravovat. Coz me dost zarazilo, protoze jsem z tohoto duvodu byla minule leto u sve stare zubarky v CR, aby mne dala vse do poradku, nez zmenim pojistovnu. Ta mne mj. tvrdila, jak mam zdrave zuby. Takze clovek musi byt ostrazity a mozna oblezt vice praxi...
Zaznamenáno
miska85



Karma: 0
Příspěvků: 20


« Odpověď #19 : Leden 26, 2013, 12:07:14 pm »

dakujem za odpoved Úsměv hej to mi jasne ze ukony naviac a skraslovacie su drahsie ale skor by ma zaujimalo, ako to je s blombovanim a klasickym kazom. Hradi to pistovna alebo si to hradi sam pacient?
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #20 : Leden 27, 2013, 03:24:56 pm »

Plombuje se oblvykle misto po kazu, ktery je treba odstranit. Muzes se vzdycky v nejhorsim rozhodnout pro amalgan, ten hradi v kazdem pripade pojistovna. Do prvni trech zubu ti hradi TK i "Kunststoff"...kdo ma ale kazy v rezaci spicacich... Co neni z amalganu, musis doplacet. Zadna jedna univerzalni cena ale neexistuje. Jak uz jsme psala, u me to bylo bolestivych 70 €...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #21 : Leden 30, 2013, 09:23:50 pm »

Franz Kovalcik -slovensky zubar v Mnichove

odporucam je to vynikajuci zubar!

---
PS: už neordinuje, odešel do důchodu
« Poslední změna: Září 04, 2014, 10:11:41 am od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #22 : Leden 30, 2013, 09:46:24 pm »

Troska opakovan neskodi...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |