Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ako mozem vystupit cirkvi ?  (Přečteno 23964 krát)
martasos



Karma: 0
Příspěvků: 3

:)


« : Duben 09, 2012, 03:58:03 pm »

Prosim vas neviete kde najdem tlaciva na odhlasenie sa od cirkvi  nemam zaujem aby mi dalej stahovali peniaze dakujem
Zaznamenáno
andromeda4



Karma: 0
Příspěvků: 21



« Odpověď #1 : Duben 11, 2012, 11:27:57 am »

Z cirkvi sa da vystupit.Najlepsie sa da informovat priamo na cirkevnom urade.Tym padom uz ale nebudes moct krstit napr. tvoje deti,mat v kostole svadbu...Hoci deti sa mozu dat pokrstit aj neskor,ked budu dospele,ale podrobnosti neviem.Ja tiez tie dane platim,hoci do kostola nechodim.Je uz na Tebe,ako sa rozhodnes.Ja tiez nechapem,ze preco mam platit cirkevne dane,kamaratka je tiez veriaca,ale doteraz od nej nic nevyzadovali.Mozno je nabuduce lepsie napisat do papierov,ze si bez konfesie....
Zaznamenáno
michaela200



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Duben 11, 2012, 01:33:40 pm »

Ano, z cirkve se da vystoupit a to pomerne jednoduse. Ja jsem se nastvala, protoze nas ty kostelove zvony kazdou noc budi a nenechaji v klidu spat.... jednoho dne jsem proste zasla na urad cirkve, od kterych jsme dostali zase slozenku na zaplaceni rocniho poplatku a uplne normalne nas odhlasila z cirkve!!! Pani byla na urade byla docela mila (asi jsou zvykli) a stornovala i fakturu, co jsme jiz obdrzeli.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |