Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: zájem o práci :)  (Přečteno 10479 krát)
Tinaaa



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Květen 01, 2012, 01:24:20 pm »

Ahoj jmenuji se Kristýna a hledám rodinu ve Švýcarsku, která potřebuje v nejbližší době Au pair. Je mi 21 let a pocházím z České Republiky. Mám mírně pokročilou němčinu a základy angličtiny. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu s maturitou. Jsem milá, přátelská, pracovitá, mám ráda děti a nebojím se nových zkušeností. Jako Au pair jsem nikdy nepracovala, ale mám zkušenosti s dětmi, protože mám dvě sestřenice dvojčata ve věku 4 let. Jinak jsem zvyklá starat se chod domácnosti jako je vaření, praní, žehlení, uklízení apod. Moje koníčky jsou vaření, čtení, poslouchání hudby, cestování, ráda chodím do přírody. Pokud projevíte zájem určitě se ozvěte budu ráda. S přátelským pozdravem Týna  Úsměv Škleb
« Poslední změna: Květen 01, 2012, 01:25:30 pm od Tinaaa » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |