Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Rock klub v Mnichove  (Přečteno 63301 krát)
pofider



Karma: 0
Příspěvků: 5



« : Červenec 31, 2012, 09:01:28 am »

Ahoj,
neznate nekdo nejaky pohodovy rock klub v mnichove? Neco s zivou muzikou, neco treba jako v Praze Rock Cafe...

Pripadne nechcete tam nekdo nekdy zajit se mnou to omrknout?Úsměv

Honza
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #1 : Červenec 31, 2012, 06:21:47 pm »

Rock Cafe je v Mnichove taky, kousek od Marienplatzu, ale byva to tam vetsinou dost narvane, takze (aspon pro me) o nicem:

http://www.hardrock.com/locations/cafes3/cafe.aspx?LocationID=94&MIBenumID=3

Mrkni tam a posud sam.  Mrknutí
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #2 : Srpen 01, 2012, 07:35:31 am »

Rock Cafe v Praze nema s Hard Rock Cafe nic spolecneho krome prvnich dvou slov v nazvu. To druhe je komercni retezec, to prvni opravdovy rockovy klub Úsměv

V Mnichove to je s rock/metalem trosku tezsi, takdy spise nagelovat vlasy a hura na disko, ale mrkni na:
- Backstage - rock, metal
- Import/Export - spise alternativni muzika, ale obcas i rock
- Titanic City - rock

pak je jeste neco na Ostbahnhofu v Kultfabriku, co nevim, jak se jmenuje. Celkove to je s metalem bida, v Mnichove by sis mel radeji koupit gel na vlasy a vyrazit na disko Smích:D


Ja bych dal nekdy nejaky rozumny koncert kdyby byl...treba 8.8. je v Backstage Hatebreed.
Zaznamenáno
pofider



Karma: 0
Příspěvků: 5



« Odpověď #3 : Srpen 02, 2012, 11:38:55 am »

Jo Backstage jsem zkusil. Bylo to tam fajne. Ty dalsi jeste nekdy zkusim, diky moc za typ.

Hatebreed si poslechnu a kdyztak bych se pridal.
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #4 : Srpen 05, 2012, 09:20:33 am »

Prazske Rock Cafe neznam, tak jsem si to samozrejme spojil s tim retezcem Hard Rock Cafe.

No kazdopadne nejaky rockac je v Rosenheimer Str.108, Rockbox. Nikdy jsem tam ale nebyl, takze jedine vyzkouset.

http://www.mux.de/Rockbox-Eat
Zaznamenáno
scorpio131170



Karma: 13
Příspěvků: 168



« Odpověď #5 : Srpen 05, 2012, 09:26:25 am »

Jeste by tu byl klub Substanz, Ruppertstr. 28

Zaznamenáno
henie84



Karma: 0
Příspěvků: 40



WWW
« Odpověď #6 : Srpen 05, 2012, 10:38:37 am »

doporucuju Netzer! ne uplne rock club, ale sampona tam neuvidis ... max te nekdo zleje pivem!
Zaznamenáno
Lorreaine



Karma: -1
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Srpen 06, 2012, 06:23:46 pm »

Ziva muzika je napr. v Killians (Marienplatz) nebo Kennedys Bar (Sendlinger Tor), vetsinou se tam hraje rockova muzika. Vystupuji tam sice nezname kapely, ale vetsinou to ma drive:-)
No a muj nejoblibenejsi club Titty Twister v Kultfabrik...Rcok, metal, takova rodinna atmosfera:-) Naproti je Eddys Bar, ale myslim, ze tam je spis hardcore - byla jsem tam jednou a bohuzel asi nejmladsi:-) Jinak tam je vekova kategorie tak 40 a vys:-)
Zaznamenáno
henie84



Karma: 0
Příspěvků: 40



WWW
« Odpověď #8 : Srpen 06, 2012, 06:54:57 pm »

tak titty twister uz ma jenom dobry jmeno .... a ostbahnhof zase tolik nevymetam Úsměv, jinak to obe irsky doporucuju, a spis teda killians, kennedys uz ma takovou rodinou atmosferu Úsměv .... hardcore publikum od 40 a vys, to musi bejt drsny  Šok
Zaznamenáno
Lorreaine



Karma: -1
Příspěvků: 4


« Odpověď #9 : Srpen 06, 2012, 07:15:02 pm »

Titty Twister mi proste prijde hudebne odpovidajici pro me - Sepultura, Motothead, Machine Head usw.. Ackoliv v patek jsem tam parkrat byla a ten mi prijde nudnej, resp. nudnej Dj, ale v sobotu jsem hodne spokojena.. A jelikoz DJ je hodne znaly, muzes si rict prakticky o vsechno...
Ostbahnhof znam pouze diky tomuhle klubu, nikde jinde jsem tam nebyla... Jak uz to tu zaznelo - samponu je tam opravdu dost..
Killians mam taky radeji:-) no a Eddys - proste mi moc nesedl:-)
Jeste me napadlo Podium ve Schwabingu, ale na poslednim koncerte zive hudby jsem tam taky byla nejmladsi, jinak vetsina okolo 40 let a vice:-)
Zaznamenáno
pardie



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #10 : Září 04, 2012, 10:07:51 pm »

cauko, ja by som este odporucila:
*Rockstudio, Landsbergerstrasse 169 80687 München
http://www.rock-studio.de/
*Schwabinger 7, Feilitzschstraße 9  80802 München
*59:1, Sonnenstr. 27 80331 münchen
http://www.59to1.net/
Zaznamenáno
Thomasek



Karma: 16
Příspěvků: 157



« Odpověď #11 : Září 06, 2012, 01:46:43 pm »

No tak Schwabinger 7 bohuzel u ne... Smutek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |