Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce (brigáda) v Lausanne? + kamarádi  (Přečteno 10556 krát)
Vendulina



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Říjen 24, 2012, 09:39:44 am »

Ahoj, zdravím všechny  Úsměv

Bydlím s přítelem v Lausanne, on od května pracuje nedaleko. Ráda bych si zde taky našla práci, nebo nějakou brigádu, výpomoc při úklidu, na zahradě nebo hlídání dětí, práce na stavbě, cokoliv... Případně něco v mém oboru, jsem vystudovaná architektka (je mi 26), ale s jazyky to nemám úplně ideální, proto vím, že to budu mít těžké. Anglicky se nějak domluvím, němčinu bych taky oprášila, ale francouzsky neumím ani ťuk a tady se nic moc jiného ani nepoužívá.

Byla bych moc ráda, kdybyste mi někdo poradil nebo něco doporučil... Všude chtějí francouzštinu, takže sehnat něco normální cestou je problém. V pracovních agenturách, které jsem navštívila, se se mnou ani jinak než francouzsky bavit nechtěli. Jsem z toho docela nešťastná  Jsem v rozpacích Teď ještě do konce roku mám zábavu v podobě diplomky (studuji ještě jeden obor v praze), ale pak bych tady rozhodně nechtěla sedět a nic nedělat, ukousala bych se nudou, potřebuji se nějak zaměstnat.

Jestli někdo o nečem víte, nebo můžete poradit, budu vám vděčná.  Úsměv
A kdybyste se někdo z okolí chtěl kamarádit, tak budu taky ráda Úsměv

Hezký den
Vendula

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |