Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nějaký tip na originálnější hadříky a doplňky?  (Přečteno 27760 krát)
Anadina



Karma: 1
Příspěvků: 23



« : Listopad 07, 2012, 09:31:44 pm »

Ahoj, jsem v Mnichově zatím krátce a rozkoukávám se a samozřejmě mě to táhne, koupit si na sebe nějaký nový hadřík, ale zatím potkávám jenom řetězce nebo drahé butiky. Máte někdo tip na nějaký zastrčený obchůdek nebo i sekáč, kde může člověk pořídit něco trochu originálnějšího a přitom ne drahého? Poblíž centra by to bylo nejlepší, ale vzdálenost v honbě za oblečky samozřejmě hraje podružnou roli:-)

Moc díky!

Katka
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Listopad 08, 2012, 08:30:12 am »

Vraj Konen je celkom dobre, je to blizko Marienplatz
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #2 : Listopad 08, 2012, 04:42:17 pm »

Kazdy ma asi jinou predstavu o cenove dostupnosti, jahodo Mrknutí
Moje dopuceni: Kleidermarkt, Tal - ulice mezi Marienplatzem a Isartorem, vedle je myslim sexshop. Je to docela neprehledny sekac, sem tam se tam najde i neco s originalni vysackou.
Zaznamenáno
Anadina



Karma: 1
Příspěvků: 23



« Odpověď #3 : Listopad 10, 2012, 07:38:34 pm »

Moc děkuji za všechny tipy! Přeju hezký víkend!

Katka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |