Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam vypomoc v domacnosti  (Přečteno 90297 krát)
Aria86



Karma: 3
Příspěvků: 202


« Odpověď #15 : Prosinec 11, 2012, 07:31:30 am »

root: treba kvuli praci na 100%, kdy casto lidi pracuji 120%? ja treba dojizdim denne hodinu do ZH a hodinu pak zas domu a kdyz clovek kazdej den prijde v 7 vecer domu totalne vyrizenej, nema fakt uz naladu na vyvareni ci uklizeni! Me nastesti podporuje draha polovicka, jednou za dva tydny uklizime oba, kdyz uz se kvuli jeho praci nemuzem prestehovat bliz k ZH, musi pomahat!  Mrknutí
Zaznamenáno
janulkaa87



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #16 : Prosinec 12, 2012, 12:32:16 pm »

Ahooj, prosím tě, odkdy bys tu výpomoc potřebovala? Úsměv
Zaznamenáno
bobo750



Karma: 1
Příspěvků: 14


« Odpověď #17 : Leden 10, 2013, 03:33:46 pm »

Ahoj Root,
Ja i partner pracujeme 100% v AG, zijeme v ZH, oba k tomu jeste studujeme (sobota cely den), do toho se samozrejme musime behem tydne ucit.
Bylo to po vzajemne dohode. Radsi stravim prijemny vecer s partnerem (kino, prochazka, cokoliv), nez abych se trapila s uklidem.
Jedna se u urceni priorit...

Od kdy? No vlastne uz vloni Úsměv
Katerina
Zaznamenáno
root



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #18 : Leden 10, 2013, 09:17:36 pm »

Ahoj Bobo,

děkuji za osvětlění. Doposud jsem si myslel, že žiju normálním životem v mezích průměrnosti, když pracuji na plný úvazek, rozšiřuju si obzory studijem a ještě sem tam zavítám do činkárny  - i na to kino čas najdem. Ale ted vlastně vidím, jak neskutečně báječnej jsem chlap Mrknutí

I když ano - košile si nechávám žehlit, k tomu ženu nenutím a mě to nebaví.

Ať najdeš. Martin
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |