Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Svycarska agentura 'Perfect Way', jak se da overit agentura, prosim?  (Přečteno 39415 krát)
Eleonor



Karma: -2
Příspěvků: 28


« : Prosinec 06, 2012, 04:29:46 pm »

Pomuze mi nekdo jak si muzu overit agenturu prosim?
Je tu nekdo zkuseny co se uz ve Svycarsku vyzna? Dekuji moc
« Poslední změna: Prosinec 06, 2012, 06:09:58 pm od Elisska » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Prosinec 06, 2012, 07:06:36 pm »

Na co potřebuješ agenturu?

Nejlepší bez agentury Mrknutí

Zaznamenáno
Eleonor



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #2 : Prosinec 07, 2012, 08:01:08 am »

Potrebuju si najit praci, marne se snazim, hledam, ale zatim jsem nic nenasla, nabizeji dobry job, nanny a housekeeper za hodne velke penize, nevim kde to hledat, tady jsou stovky adres, ale na zadne z nich neco takoveho neni  Smutek  Smutek  Smutek
Zaznamenáno
Eleonor



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #3 : Prosinec 07, 2012, 08:04:14 am »

V Anglii bych si nasla praci hned, zila jsem tam 7 let, tam je to hracak i urady, ale o Svycarsku nic nevim  Smutek ale do Anglie se mi uz nechce, je to daleko, nesnasim litani do Svycarska muzu i vlakem a navic vim, ze tam se daji vydelat slusne penize, ale nevim jak najit primo to co hledam.. navic agentura ma praci kde muzu vyuzivat anglictinu ne nemcinu, ze to nejsou svycarske rodiny.. coz je velka vyhoda, nemcinu moc neovlada, ale anglinu perfektne Úsměv
Zaznamenáno
loupeznik



Karma: 0
Příspěvků: 55


« Odpověď #4 : Prosinec 07, 2012, 10:22:57 am »

Zkus se podívat do téhle diskuze, Perfect Way je tam taky zmíněna:
http://www.englishforum.ch/employment/182-au-pair-nanny-employment-thread-no-ads.html
Zaznamenáno
Eleonor



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #5 : Prosinec 07, 2012, 02:17:48 pm »

Diky moc hned jdu na to mrknout Úsměv
Zaznamenáno
m1chala



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #6 : Prosinec 13, 2012, 09:47:36 am »

pres tule agenturu je tu ve svajcu moje kamoska drabikovamonika[zavináč]gmail.com , tak ji napis... je spokojena. ja bych sem bez agentury nejela. lidi sou strasny svine, pokud nerozumis a nevyznas se v zakonech odrbou te jak slepici (vlastni zkusenost). tahle agentura to ma pod kontrolou, aspon co sem slysela. ted nedavno sem narazila na jednu rockmybaby.ch tak se na to muzes taky kouknout...
Zaznamenáno
Eleonor



Karma: -2
Příspěvků: 28


« Odpověď #7 : Prosinec 14, 2012, 04:29:29 pm »

jeej tak preci jen nejaka odpoved Úsměv uz jsem ji napsala tak snad pisne Úsměv jinak diky moc Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |