Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Příjemné místo k bydlení  (Přečteno 25316 krát)
Belleza



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Leden 20, 2013, 11:15:09 pm »

Ahoj všem  Úsměv, prosím o radu. Za nějaký čas se mám stěhovat do Mnichova. Musím si tam sehnat pronájem a nevím jaký okres by pro nás byl vhodný. Budu se stěhovat se psem a tak bych chtěla klidné místo, kde by bylo nějaké hezké místo na procházky, ne moc velký provoz MHD, ale zároveň aby bylo k dispozici obchodní centrum (Kaufland, Aldi apd.). Vím, že je můj dotaz obsáhlý, ale jestli se najde někdo, do by měl nápad, budu vděčná. Děkuji A.
Zaznamenáno
vaclavkarpisek



Karma: 6
Příspěvků: 51



« Odpověď #1 : Leden 21, 2013, 05:58:11 am »

Zdravím.

Odpovědět je opravdu těžké, Mnichov jako město je opravdu pěkný, neskutečně zeleně a množství parků, Praha může jen tiše v tomto závidět, člověk si kolikrát připadá jako někde v Čechách v malém městečku :-) Je samozřejmé, že přímo v centru je rušněji, navíc se budují nové tunely, prodlužuje se metro i S-bahn, hlavní výpadovky z centra se také kompletně renovují, omezení dopravy atd.. , radil bych spíše okrajové části, bývá tam klidněji, vilky, zahrady.. Pěkně je třeba ve Schwabing, ale zase dražší bydlení. Docela se mi líbí na jižní části Mnichova (Pullach, Solln, Grünwald, Obersendling, Perlach, Giesing, Ramersdorf..), opravdu klid, většinou starší klasická zástavba, přitom všude "kousek", levněji na vše, dostupnost metrem je po celém Mnichově přímo ukázková..  No, uvidíte. Doporučoval bych na netu najít si městské části, každá má svoje stránky se základními informacemi. Přeji dobrou volbu s příjemným bydlením.

Václav.
Zaznamenáno

venca
Belleza



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Leden 21, 2013, 06:36:17 pm »

Václave, moc děkuji za odpověď. Přeji hezký večer. A.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |