Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: někdo z Zurichu na spolupráci?  (Přečteno 37264 krát)
Radim402



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Květen 02, 2013, 12:43:37 pm »

hledám někoho ze Zurichu na spolupráci a znalostí bank. Úsměv
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #1 : Květen 02, 2013, 06:06:55 pm »

A co by jsi chtel zurizskym bankam prodavat? Kdyz nezvladas napsat souvislou vetu?
Zaznamenáno
Peter Ernek



Karma: -1
Příspěvků: 23


« Odpověď #2 : Květen 02, 2013, 07:12:00 pm »

aho, o co sa jedna_____
Zaznamenáno
Radim402



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #3 : Květen 03, 2013, 08:33:33 am »

Zdravím Vás. Potřeboval by jsem seznam bank v Zurichu a potřebuji někoho na spolupráci v této záležitosti.Popřípadě i na jednání v bance, kdyby jsem přiletěl.Našel by se někdo vhodný? Omlouvám se, ale nevím, kde mám hledat.Na českém internetu není.Radim.
Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #4 : Květen 03, 2013, 08:18:14 pm »

Zkus se naucit s googlem, tedy krome cteni a psani, to se obcas docela hodi.  Oboji, ver mi. Na Tvuj dotaz z googlu vypadlo jako hned prvni link nasledujici:

http://www.schweizer-banken.info/de/bank/zh/zuerich/

Nechci Te demotivovat, ale v tom seznamu nenajdes docela urcite ani jednu banku, ktera by Ti rada pujcila penize, ktere Te v miste Tveho trvaleho bydliste mistni banka pujcit nechce. Ba ani zainvestovat genialni investici se zadne z tech bank nebude chtit. Svycarske banky jsou velmi konzervativni a penize davaji z ruky pouze pokud si mysli, ze se jim vrati. A proti ve Svycarsku lezici zastave. A jedincum, kteri maji ve Svycarsku bydliste. Tohle vse dohromady asi nebude Tvuj pripad, ze?

A pokud by jsi chtel naopak ukladat, budes bez trvaleho bydliste v Ch potrebovat alespon 0.5, lepe spise 1 Mega Chf, aby se s Tebou vubec nekdo bavil. To taky asi nebude Tvuj pripad?

Nic ve zlym, ale zkus radeji zapracovat na tom googlu. A cteni a psani. Casem se dostanes do situace, ze dokazes sam odhadnout, co je a co neni realisticke. Rika se tomu funkcni gramotnost.
Zaznamenáno
Radim402



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #5 : Květen 04, 2013, 02:11:10 pm »

A co by jsi chtel zurizskym bankam prodavat? Kdyz nezvladas napsat souvislou vetu?
Omlouvám se, jestli jsem nějak urazil. Klidně si dám s Vámi olimpiádu, ale vždy vyhraji.Radim.
Zaznamenáno
Radim402



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #6 : Květen 04, 2013, 02:12:38 pm »

A co by jsi chtel zurizskym bankam prodavat? Kdyz nezvladas napsat souvislou vetu?
Chyby píši schválně.Radim.
Zaznamenáno
Radim402



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #7 : Květen 04, 2013, 02:20:59 pm »

Omluva všem.Píšu gramaticky, ale nějak se Vám to ukazuje špatně.Nevidím a tak neposoudím.A s mými problémy s bankou se nezatěžujte.Vím jak s nimi jednat.Nejsem najivní.Radši mně pomožte.Problémy nechte na mně.Děkuji a bez urážek.Radim.
Zaznamenáno
Dadulka



Karma: 1
Příspěvků: 8



« Odpověď #8 : Květen 09, 2013, 09:11:43 pm »

Ahoj Radime, musim se do Tve diskuze vlozit... Prosim, zahod uz konecne tu Tvou hrdost a palicatost, jinak to daleko nedotahnes. Ver mi... Je nas vic, co by Ti radi pomohli, ale to bys musel jednat uplne jinak... Mej se pekne! Dasa
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |