Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ma nekdo skusenost z pojistenim auta u pojistovny Cosmos Direkt?  (Přečteno 26625 krát)
mirasek24
Host
« : Květen 22, 2013, 10:13:57 pm »

ahoj. udelal jsem si ted ridicak a koupil auto. uvazuju ted u ktere pojistovny ho pojistim. ma nekdo skusenosti z cosmos direkt?   udelaly mi nabidku   hapflicht - 860 euro rocne. teilkasko by pak vyslo o 110 euro draz. mit 150 euro Selbstbeteiligung. jeste cekam na nabidku od ADAC. ale musim uz se rozhodnout. diky za info. mira
Zaznamenáno
keso12



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #1 : Květen 23, 2013, 07:48:21 pm »

Servus,

ja som tam tiez poistoval auto. Som tam od januara. Su tam poisteni aj znami Nemci, od ktorych som kupoval auto a hovorili, ze je to dobra poistovna.

Miso
Zaznamenáno
mirasek24
Host
« Odpověď #2 : Květen 23, 2013, 09:34:38 pm »

diky ti za info.
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #3 : Červen 22, 2014, 07:22:37 pm »

mám rovněž.

jediný zkušenosti s nimi:
- že na maily reagují docela rychle (do 1/2 dne typicky) a komunikují racionálně
- že (roční) vyúčtování posílají spolehlivě 
- že werbung-spam (abych si u nich pojistil kde co dalšího) posílají ve snesitelné míře


více o nich zatím (naštěstí) nevím
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |