Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: čeština - Španělština nebo učit čestinu  (Přečteno 15974 krát)
jakubis



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 12, 2013, 01:27:39 pm »

Jmenuju se Jacobo a jsem Španel. Je mi 30 let a Bydlím v Curychu dva roky.
Ucím se ceštinu jazyk 3 mesíce a mám rád hodne. Jsem motivovaný.
ja potřebuju hodně caš napsat něco jako to ale ...
Mohou vám pomoct, když se učit španělsky.
Ja umím taký angličtinu, nemčinu, portugalštinu ale ne dobrě jako španělstina.
 
Ich würde sehr gern mit Leuten aus Tschechien treffen, um ein pivo oder zwei zu Trinken.

so, send me a private and let's organize something.

Un saludooo,  Škleb
Jacobo.
Zaznamenáno
andromeda4



Karma: 0
Příspěvků: 21



« Odpověď #1 : Červenec 12, 2013, 07:03:52 pm »

Hola! kto sa prida? ja ale hovorim po slovensky a samozrejme aj nemecky Úsměv.no a o cesky viem tiez Úsměv.ich spreche slowakisch,deutsch und auch tschechisch.a ucila jsem se taky trochu spanelsky.rada bych si znovu obcerstvila spanelstinu. Smích
Zaznamenáno
junny



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #2 : Srpen 04, 2013, 11:02:45 am »

Ahoj,jsem češka jmenuji se Jana,uměl by jsi naučit i němčinu?Mohli bysme se doučovat vzájemně já německy celkem rozumím ale musím se naučit i pořádně mluvit.Chci si najít práci někde ve Švycarsku-Zürich s ubytováním,můžem si pomoct vzájemně.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |