Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Zürichu  (Přečteno 17895 krát)
junny



Karma: 0
Příspěvků: 11


« : Srpen 07, 2013, 07:59:35 am »

Hledám práci kuchařky i s ubytováním,nástup možný ihned
Zaznamenáno
Sudrapak



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Srpen 09, 2013, 04:42:50 pm »

Ahoj do česko/švýcarského fóra

já pro změnu zase hledám práci v "gastro/hotelu" ve Švýcarsku:). Jako Service/Restaurant-fachmann/-mitarbeiter... Prostě klasická obsluha, číšník, (zvládnul bych i ze začátku pomocného kuchaře.)  Mám prax asi 15 let v oboru, ale hlavně mám zájem dělat. Na Švýcarsko musí mít chlap v tomto oboru hodně velký štěstí, tak ho zkouším i tady. Nehledám už práci v bílých rukavičkách (4 a 5ti*) jako dříve, ale normální , nejlépe rodinný podnik/hotílek/penzion/Gasthof... Kdo byste měl nějakou konkrétnější informaci, budu rád za odkaz. Agentury zkouším, ale to se hrozně vleče. Dělal jsem naposledy v Mnichově a Garmischi, ale teď jsem zpět v Čechách. Jsem mobilní, mohu prakticky kdykoliv vyrazit. Už nevyjíždím ale na blint. Ale rád sebou vezmu i případného dalšího zájemce. Ono 10 hodin v autě je mazec. (Obdivuju ty, co jezdí až ze Slovače nebo i dál.)    Díky za přečtení a hodně štěstí všem, nejen hledajícím práci.   Luboš Pardus 35 Pardubice
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |