Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 37   Dolů
 
Autor Téma: Práce v MHD v Mohuči  (Přečteno 2841637 krát)
tajnyctitel



Karma: 15
Příspěvků: 71


« Odpověď #150 : Duben 05, 2014, 09:42:42 pm »

 Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #151 : Duben 06, 2014, 01:14:56 am »

To je zajímavé konstanzi tak já podle tebe jsem urážel člověka o kterém jsem napsal, že je mamlas, protože utekl jako malý kluk, sral na němčinu a prostě si udělal hezkou tříměsíční slušně placenou dovolenou. Ale ty tady urážíš lidi které, jsi nikdy ani neviděl natož abys je znal. A to že jsou nějací lidé z jednoho města neznamená že se znají natož že jsou kamarádi nebo ty snad znáš všechny z Prahy .Jinak mám takový pocit že michal69 není  ostravák. Jo a v Konstanz jsem byl kdy ty jsi ještě nevěděl ani kde to je. A to jsem si už myslel, že ses polepšil a konečně se s tebou dá normálně diskutovat, ale vidím, že jsem silně přecenil schopnosti tvého mozku.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #152 : Duben 06, 2014, 07:35:43 am »

Hele Evropan to je vás všech co jste s ním začínali problém, že jste toho chudáka v tom nechali vykoupat, ani jste mu nepomáhali a když vzal čáru tak jste se ještě radovali. Právě proto, že jste z jednoho města tak byste měli držet při sobě a pomáhat si, ale to bohužel u vás chacharů nefunguje, to vím z vlastní zkušenosti z USA, kde právě Ostraváci se k sobě a k jiným čechům chovali jak psi!!! Tam jsem poznal co jste vy cipáci vůbec zač a z toho taky pramení má averze k takovým křivákůma a vidím že oprávněně. Jakmile slyším venku ostravsko-polský cipácký přízvuk nebo vidím SPZ tak si držím velký distanc! To že jsi byl v Kostnici možná dřív si nech pro starou Blažkovou, co je to za blbý argument kdo kde dřív byl...
« Poslední změna: Duben 06, 2014, 07:39:10 am od Konstanz » Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #153 : Duben 06, 2014, 08:06:42 am »

Konnstanz konstanz, ty jsi fakt případ pro chocholouška, nikdo nikoho nenechal vykoupat, moc nevíš jak to skutečně bylo, ale hlavně že kafráš. Takže ten co se se zachoval opravdu jako křivák je podle tebe frajer a ostatní jsou křiváci.
Ty to máš v hlavě nějaké pomotané, nevíš co se stalo , neznáš nikoho z nás, ale urážš. O kostnici jsem psal protože to tady často vytahuješ  jako kdyby to byl pupek světa a on není a možná tě to překvapí není to ani Praha. My zase nesnášíme Pražáky  ostatně jako je nesnáší celý zbytek republiky, ale to neznamená že je všechny hážu do jednoho pytle, ještě když je ani neznám, ale podle toho jak se tady vyjadřuješ u tebe můžu udělat vyjímku, tebe tam hodit můžu.
Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #154 : Duben 06, 2014, 10:26:29 am »

Evropan nesnaž se mi tady vnutit něco jsem nenapsal, jestli je někdo křivák protože nezvládl němčinu a nevydržel to tam s váma cipama tak není žádný frajer ale chudák, protože tam určitě nešel s tím že to po třech měsících zabalí. Takže pomotanej jsi akorát tak ty nebo neumíš číst! Já se vyjadřuji k cipum všeobecně a to na základě mých velice špatných zkušeností a tahle diskuze mě v tom jen a jen utvrzuje. Nic o Konst. jako pupku světa jsem nepsal to ty jsi dělal jako první chytráka že jsi zde byl dřív než já což mě osobně je u pr...e. Jestli nesnášíte lidi z Prahy tak mluvte sami za sebe a ne za celou republiku ty odborníku. Hele a sežeň si tu babu do tý tvojí garsoniery jak jsem ti  už tady jednou psal, aby jsi se nenudil psaním blbostí a věčným překrucováním.
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #155 : Duben 06, 2014, 01:07:45 pm »

Jsi úplně mimo vůbec nevíš jak to bylo, a meleš tady nesmysly, nikoho neznáš, ale hlavně že všechno víš. A taky jsem ti už psal, já si žádnou babu hledat nepotřebuji a pro tvou informaci nebydlím v garsonce. Ale ty to asi budeš vědět líp. A taky si po sobě přečti co jsi napsal a pak něco mudruj. Možná bys sis měl najít jiného informátora, protože ten stávající ti evidentně dává neúplné informace, ale vůbec nejlépe bys udělal kdyby ses staral o sebe a nesral se pořád do nás, případně vyhledej psychologickou poradnu, třeba ti to pomůže s tvými komplexy. Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #156 : Duben 06, 2014, 11:40:54 pm »

Konstanz, Konstanz... ale že jsme tomu Husovi pěkně zatopili, viď  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #157 : Duben 06, 2014, 11:45:45 pm »

Konstanz....tak už nech lidi v Mainzu napokoji, vezmi sebou Dochloita a pojď si na břehu jezera opékat buřty Škleb
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #158 : Duben 07, 2014, 12:00:14 am »

Milý Konstanz....ještě bych chtěl napsat, že jsem četl všechny Tvé články a musím říci, že bych chtěl mít tvůj talent....ten smysl pro přesnost a pravdivost, ten smysl pro komedii i pro drama, ten smysl lidi pobavit a rozplakat....tvůj talent bych chtěl mít, asi tak na pět minut. Pak bych si musel vpálit kuli do květáku, neb bych takovou ""slávu""nemohl dál snésti. Jsi opravdu výkvět, ale už sem prosím nepiš a piš do diskuse, která je pro město Konstanz. Já Tě tam budu ""rád""navštěvovat. Pa Škleb
Zaznamenáno
evropan7



Karma: -36
Příspěvků: 61


« Odpověď #159 : Duben 07, 2014, 08:36:27 am »

 Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #160 : Duben 07, 2014, 09:30:25 pm »

Klid, je to jen komplex malého přirození.  Škleb Neúspěšný doma, v práci, no tak to ventiluje tady. Takový je život, s tím nic nenaděláme, plastiku přirození doktoři zatím neumí. Až to jednou bude možné, Konstanz, vyhlásím na tebe sbírku. Za ten klid tady to stojí. Já dávám vklad 200 €. Kdo se přidá?
Zaznamenáno
Zikmund



Karma: -51
Příspěvků: 70


« Odpověď #161 : Duben 07, 2014, 10:06:59 pm »

69...myslíš to dobře, ale já doufám, že to nebude nutné. Já si myslím a odvažuji si doufat, že Konstanz pochopil, že má svoji vlastní stránku a že má psát tam. Konstanz je určitě chytrý a prudce inteligentní, takže bude psát tam. Je sice možné, že si třeba změní jméno, nu ale to by se poznalo:-)  Těch 200 éček raději propij, nebo projez....nebo obojí:-))
Zaznamenáno
Michal69



Karma: -93
Příspěvků: 87


« Odpověď #162 : Duben 07, 2014, 11:48:10 pm »

No jo, ale prachy nejsou všechno. Já jsem byl vychováván tak, abych v případě nouze pomohl bližnímu. No a zakrslý, podměrečný nástroj stav nouze rozhodně je. Ty by jsi jen chlastal, chlape, ale když někdo takto trpí, měl by jsi pustit nějakou pětku a přispět na zákrok taky. Když nás bude více, snad ještě zbyde i na plastiku obličeje, i když jak praví klasik, cituji: "Z prdele ksicht neuděláš."Kromě toho, já se tady mám dobře. Dvě stě éček problém není, neboť představa té radosti, že si někdo konečně pořádně vrzne a dá tady pokoj, to je k nezaplacení.
Jak říkám, nepřepočítávat všechno na mamon.
« Poslední změna: Duben 07, 2014, 11:50:25 pm od Michal69 » Zaznamenáno
Konstanz



Karma: -26
Příspěvků: 88


« Odpověď #163 : Duben 08, 2014, 08:12:06 am »

No výborně, tak vidím že jste  daly ty vaše  polsko-ostravský- tupý palice dohromady a hle hned je na světě důvod mých příspěvků :-) Pokud chybí argument tak napadám a urážím zdroj potažmo autora, nic nového pod sluncem vy chachaři zamořený smogem Mittalu :-)Jen pište dál a urážejte o to mi přesně jde vy hlavy dutý, aby nově příchozí a stávající viděli co v Mainzu dělá za trotly!a sebranku!! Vidím že do CBM byl přijat výkvět ostravsko-polských cipáků :-)))
Zaznamenáno
Řidič



Karma: -1
Příspěvků: 3


« Odpověď #164 : Duben 08, 2014, 09:56:11 am »

A představ si Konstanz že 1.Dubna k nám nastoupilo 6 nových z toho 5 Ostravy a za tři měsíce přijdou další .
A všichni četly tohle forum a je jim to úplně jedno co tu píšete .
Nazdar
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 37   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |