Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: ubytko v Herisau  (Přečteno 36428 krát)
patresse007



Karma: 1
Příspěvků: 60


lepe vladnout v pekle nez-li slouzit v nebi


« : Prosinec 26, 2013, 10:43:48 am »

nabizim ubytovani­ pro 3 osoby v rodinem domu swiss Herisau pro nemecky mluvici muzu pomoct i s praci od 1.1.14
Zaznamenáno
cenda



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #1 : Prosinec 27, 2013, 07:43:10 pm »

Ahoj
S jakou prací můžeš pomoc?
Zaznamenáno
patresse007



Karma: 1
Příspěvků: 60


lepe vladnout v pekle nez-li slouzit v nebi


« Odpověď #2 : Prosinec 28, 2013, 01:13:40 am »

cendo ahoj jak vidim si remeslnik,,,,pokud mluvis nemecky nebo se alespon domluvis v oboru mam dobryho znamiho work24 on me jeste nezklamal koho sem mu poslal vzdy se o moje najemniky  postaral a nekteri  kluci delaji uz i na smlouvy,,,,ja zitra jedu na vylet vratim se v nedelu ale v pondeli me uz zastihnes na 0762733845 a s tema cechama tady mas pravdu 1000 lidi si precte inz.a maji to na haku velky swicari,,,,,,,prijede to po roku domu a dela ze zapomel cesky,,,,,typikos
Zaznamenáno
Venca83



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Leden 04, 2014, 05:03:24 pm »

Ahoj, je mi 30, pracoval jsem jako číšník, chvíli i jako kuchař, mám maturitu z hotelové školy, stavěl sruby, pokládal podlahy, dělal ve fabrice operátora, dělníka v železárnách, jezdil s osobním autem po Evropě,... Je ještě šance někde sehnat jakékoli pracovní místo s ubytováním s jakž takž angličtinou a němčinou? Jakoukoli práci, je mi celkem jedno co bych dělal, práce se nebojím, nechlastám, jen ať mám co dělat, co jíst a kde spát. Momentálně jsem v ČR a z ČR se špatně shání práce v CH jako cizinec bez povolení k pobytu a moc mi na tom záleží... Jsem schopný se sbalit a přijet i zítra a rád, pokud bude potřeba Úsměv
Zaznamenáno
patresse007



Karma: 1
Příspěvků: 60


lepe vladnout v pekle nez-li slouzit v nebi


« Odpověď #4 : Leden 04, 2014, 05:40:10 pm »

posli mi cislo na tebe ja ti zavolam dnes vecer 0041762733845
Zaznamenáno
Jerry_np



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #5 : Leden 07, 2014, 08:40:46 pm »

Ahoj, zajímalo by mě více informací ohledně ubytování a práce, kterou nabízíš (zprostředkováváš).
Poslal jsem ti vzkaz na skype, tak snad se nějak spojíme.
Pro představu - je mě 31, pracoval jsem hlavně ve zdravotnictví ale mám zkušenosti i s nejrůznějšími pracemi manuálního charakteru (a vůbec se jich nebojím). Vzdělání mám směru zdravotnickýho a sportovního a mluvím anglicky v pohodě a německy cca na úrovni B2. Nekouřím, piju s mírou a bydlím už cca 3 měsíce v CH ale marně sháním job (přestěhování není problémem). Moc prosím o jakoukoli pomoc nebo radu, díky.
Zaznamenáno
cenda



Karma: 0
Příspěvků: 17


« Odpověď #6 : Leden 08, 2014, 04:31:35 pm »

Ahoj kdy bych ti mohl zavolat, nebo tady je tel . číslo 420606311724.
Dříve jsem to nestihal, ale skončila mi ted prace a rradd bych pokračoval
dál.
Dík  Čenda
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |