Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Potrebujem info ide o prácu v Dingolfingu ako staplerfarer v BMW...  (Přečteno 26563 krát)
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« : Leden 21, 2014, 11:56:08 am »

Ahojte,poradi mi niekto chcem sa opytat lebo mi volali ze maju premna pracu do Dingolfingenu ako staplerfahrer...tvrdia mi tam ze nejaky pohovor bude a ze 10eur na noc sa plati ubtko a ze + ceta do prace...
 ake su tam vlastne podmeinky dajte vediet nech sa viem lespei rozhodnut ci to sa mi tam vobec oplatí ist...

diki
« Poslední změna: Leden 21, 2014, 03:11:20 pm od deutschland145268 » Zaznamenáno
deutschland145268



Karma: -7
Příspěvků: 97


« Odpověď #1 : Leden 21, 2014, 03:09:01 pm »

uz viem nejake blizsie info...no mal by som ist robit do Dingolfingu pre BMW a ze tam pracuje kopa slovákov tak sa niekto ozvite...idem tam ako stapler na logistiku samozrejem...len by som bol moc rad  keby sa ozval niekto to tam robi aby som vedel ako to tam je...ci sa to da zvdladnut alebo je to dost hektocke tam...idem tam cez Fahrner aghenturu dufam ze su ok...no  slovom potrebujem ifnfo od niekoho kto tam robi...


diki
Zaznamenáno
Jencekt



Karma: 1
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Březen 27, 2014, 03:19:59 pm »

Ahoj,

chci se tě zeptat jestli již děláš v Dingolfingenu popřípadě jaké jsou podmínky, jak platí atd... Tuto práci jsem také našel na českých server a vypadá dcl zajímavě.

Diky za odpověď
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |