Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam pronajem/podnajem pokoje-oblast St.Gallen, Bodamsee,v okoli hranice s FL  (Přečteno 17971 krát)
Marketa2112



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 15, 2014, 09:32:01 pm »

Ahojte,

pokouším se touto cestou vyřešit svůj problém s potřebou ubytování do doby, než si vyřídím povolení k pobytu a seženu si svůj vlastní pronájem bytu. Zatím jsem stále v CZ a ve Švýcarsku mám práci od 1.května 2014, do té doby jsem stále zaměstnaná v CZ takže pronájem jaksi nestíhám řešit.

Pokud se najde někdo, kdo má volný pokoj a uvítal by krátkodobou výpomoc s placením nájmu, do doby než si seženu vlastní byt což může být několik týdnů, tak prosím o zpětný kontakt.

Jedná se mi o oblast kantonu St. Gallen případně severní část kantonu Graubuenden, co nejblíže hranicím s Rakouskem a Lichtenštejnskem. Info o mě - žena, 29 let, bezdětná, do CH přijedu autem, práci mám zajištěnou, peníze na zaplacení nájmu samozřejmě taky.

Víc info o mě - o Vás přes e-mail nebo telefonicky.
Díky
Markéta
Zaznamenáno
Scarabeus



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #1 : Duben 11, 2014, 03:46:33 pm »

Ahoj Marketo,

zavolej na CZ - 776545677 a nebo napis na email eurogalerie[zavináč]gmail.com ubytovani bych pro tebe mel dle tvych pozafapozafpozadavku. Je to apartman v penzionu Berneck u Widnau. Kamarad tam bydli a plati 600 Sfr... terasa, priroda, vyhled na Bodensee, jidelna, internet i parkovani 20m od penzionu.

S pozdravem Scarabeus
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |