Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Au-pair - kanton Bern (Interlaken, Thun, Brienz...)  (Přečteno 23951 krát)
BaraNem



Karma: 0
Příspěvků: 4



« : Červen 05, 2014, 02:04:47 pm »

Zdravím,

ráda bych jela jako au-pair do kantonu Bern, a to nejlépe Interlaken, či jeho okolí - Thun, Brienz... Nyní končím mgr. studium pedag. fakulty (září), někdy od konce září/zač. října jsem schopná odjet.
Umím aj, německy se učím krátce, ale snažím se na sobě pracovat : ) Zkušenosti s dětmi mám mj. ze skautského oddílu a jako táborová vedoucí.

Pokud byste někdo věděl o rodině (nejlépe aby uměla pro jistotu komun. i v aj), která žije v těchto místech a shání au-pair, dejte prosím vědět.  : )

Kontakt a více info: BaraNemejcova[zavináč]seznam.cz nebo zde - zprávy.

Díky  Mrknutí Bára
Zaznamenáno
Terezac



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Červen 16, 2014, 12:40:11 am »

Ahoj, koukni sem: http://babysitting24.ch/en Mrknutí
Zaznamenáno
Pavla.Schon
Host
« Odpověď #2 : Červen 16, 2014, 06:16:47 am »

Ahoj, koukni na aupair-world.com je tam spousta rodin a i slovenska rodina s malou holcickou, ale kanton Fribourg...
Zaznamenáno
BaraNem



Karma: 0
Příspěvků: 4



« Odpověď #3 : Červen 16, 2014, 09:50:39 am »

Ahoj, děkuju oběma,  Úsměv já už jsem koukala i na greataupair.com, ale právě potřebuju ten Bern a ještě líp Interlaken a okolí... nějakou rodinu jsem tam našla, která au-pair hledá(hledala?), ale nevypadá to moc aktuálně Smutek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |