Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Překlad_čeština-němčina  (Přečteno 21110 krát)
Pavlina



Karma: 0
Příspěvků: 39


« : Červenec 02, 2014, 09:08:55 pm »

Hledám tlumočníka na preklad z češtiny do němčiny. Informujte mě v případě zájmu buď zde anebo na 0178 371 3456. Děkuji, Pavlína Majerová
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #1 : Červenec 02, 2014, 11:27:02 pm »

Zajem o sluzbu mas predevsim ty. Pokud by nekdo mel mit zajem na tom, aby ti neco prelozil nebo tlumocil, tak bys mela presneji napsat co potrebujes a jake podminky nabizis.
Pokud se jedna o oficialni preklad nebo tlumoceni, najdes vse vlevo v liste pod heslem Sluzby v materstine.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Červenec 03, 2014, 11:32:00 am »

Hledám tlumočníka na preklad z češtiny do němčiny. Informujte mě v případě zájmu buď zde anebo na 0178 371 3456. Děkuji, Pavlína Majerová
Také mi to zní jako "potřebuju pomoc, kdo máte zájem, laskavě se ozvěte" Úsměv
Popište trochu blíže, o jakou službu máte zájem a co za to. Profi služby, kde možná bude sedět i Váš tón, jinak najdete v Googlu či, jak bylo zmíněno, ve Wiki.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Pavlina



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #3 : Červenec 03, 2014, 09:11:20 pm »

Hledáme tlumočníka na překlad 70 stran textu z češtiny do němčiny a dále potom potřebujeme tlumočníka k notáři ohledně přepisu nemovitosti cca na jednu hodinu. Zájemci se prosím ozvěte. Děkuji
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |