Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Spolehlivost německých advokátů?  (Přečteno 41276 krát)
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« : Červenec 04, 2014, 07:56:15 pm »

Jak jste spokojeni s jednáním a spolehlivosti německých advokátů?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #1 : Červenec 04, 2014, 08:53:50 pm »

Uz jsme jich behem 20 let par vystridali. Nic moc. Ale v Cechach jich taky par znam, co jsou nic moc. To je o lidech. Zrovna jako u doktoru, ucitelu atd.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #2 : Červenec 04, 2014, 10:36:00 pm »

Uz jsme jich behem 20 let par vystridali. Nic moc. Ale v Cechach jich taky par znam, co jsou nic moc. To je o lidech. Zrovna jako u doktoru, ucitelu atd.

Diddi, byl jsem zatim za ta leta nastesti jen u 2 pravniku. Moje zkusenosti: nic moc:-)
U jedne jsem chtel jen zkonzultovat problem, vyslovne jsem rekl, ze si nepreju podat zalobu, ze ji kdyz tak informuji, no a ona ta dobra pani ji podala bez meho souhlasu, o cemz me informovala az pote, co byla zaloba podana:-) Musel jsem  ji stahovat.
Druhy pripad: konzultace s pravnikem, ktery se tvaril velmi zucastnene a ve sve podstate i dobre radil. Nicmene sok prisel pote, kdyz jsem od nej obdrzel dopis s dotazem, jestli jsem byl s jeho sluzbami spokojen (coz je v poradku), ale vzapeti vyjadril skoro rozkaz, ze mu MUSIM dat dobrou Bewertung (a dokonce si naporoucel par www.stranek, na ktere ji mam umistit), jinak ze mi bude uctovat postovne na tento dopis, o ktery se ho vubec, ale vubec nikdo neprosil:-) No jo, to by vysvetlovalo, proc mel tolik vynikajicich Bewertungen, podle kterych jsem se rozhodoval, ke komu pujdu, ze jo.  Skoro jsem to bral jako vyhruzku. Nicmene jsem se tomu posleze z plna hrdla zasmal, nebot me to pripadalo jako v materske skolce.
Ale je to urcite o lidech, jako v kazde profesi. Najdes odborniky na vysi (nejen profesne, ale i lidsky), najdes i povl, kterej mysli jen na penize a prace nebo vykon, potazmo zajem o cloveka, jde stranou.
Jen doufam, ze uz zadnyho pravnika potrebovat nebudu, kez by:-) Ale pro jistotu si platim Rentenschutzversicherung dal, samozrejme:-)
Zdravi Milan 
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #3 : Červenec 04, 2014, 10:47:56 pm »

já mám zkušenost, že 90 % věcí (problémů) v životě je o lidech. Až pak přijdou na řadu rozmary počasí a přírodní katastrofy, což je jedno a to samé Úsměv
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #4 : Červenec 04, 2014, 10:59:49 pm »

:-) Ale pro jistotu si platim Rentenschutzversicherung dal, samozrejme:-)
Zdravi Milan 

Potakali jsme i takoveho, ktery neumel provest vyuctovani primo s pojistovnou a tvrdohlave to vymahal primo na nas, az jsem skoncili pred soudem s nim. Smích Pak taky jednoho ,ktery nechodil na jednani, protoze vedel, ze manzel tam nebude, tak co by se namahal a tak bych mohla pokracovat.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #5 : Červenec 05, 2014, 12:07:13 pm »

Já mám špatnou zkušenost. Zaplatil jsem a po půl roce mi docvaklo, že si stejně cely problem resim sam... tak jsem ho odpiskal.
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #6 : Červenec 05, 2014, 06:09:49 pm »

Je par advokatu, ktere mohu s klidem v dusi doporucit a pak cela radka tech, kteri nestoji za nic, jen penize. Skutecne je to o lidech; problem je, ze i za spatne vykonanou praci si uctuji - po pravu- penize (podle RVG!), stale se zvysuji sazby, dost z nich dela hloupe chyby, ktere v soudnim rizeni pote nelze jiz napravit a velmi tezce se hleda advokat, ktery Vas bude v tomto rizeni, tedy proti jinemu advokatovi (Anwaltshaftung) zastupovat. Advokatni komora je laxni instituce, ktera nic neresi , ale oni jsou pojisteni, takze je moznost rici si o cislo jejich pojistky (tu Vam musi sdelit) a pozadovat nahradu skody tam.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |