Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Freiberuflicher Mitarbeiter + Studentin  (Přečteno 219769 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #15 : Březen 31, 2015, 10:12:01 am »

Ja som tej babe viacnasobne poradila, vase rady jej akosi NIKDE nevidim, tak aspon majte obaja tolko slusnosti a drzte klapacky! Šok
Ty bláho Jahodo, ty se opravdu rozjíždíš...
Ještě poslední rada: pokud si opravdu přeješ, aby tě někdo nechal na pokoji, tak se především musíš slušně chovat sama. A to konzistentně, bez "špatných večerů", které potom smažeš (a které jsou tak časté, že to žádné výjimky ani být nemohou).

A chtít si vyurážet vděk, to je zase kapitola sama pro sebe.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #16 : Březen 31, 2015, 10:27:43 am »

Tak nevim,mozna se mylim, ale necetla jsem tu prave od Jahody (Jessienky),jak urputne tu  pranyruje, kdyz se nekdo jenom zminil o obsahu blabolu(SZ), kterymi tu zahlcuje vsechny, kdoz si ji nedali na Ignorliste a sama tu bez sebemensi empatie znemozni holku, ktera ma problemy a ktera ji naprosto nic neudelala.Jenom proto, ze za jeji "cenne" rady ji okamzite ponizene nepodekovala.

Jahodo, ty jsi fakt tak uboha, ze uz ani nemam slov. Kdyby ses rozkrajela, nikdo te tu nebude ani uznavat, ani obdivovat, ani...ani.... ani....

Najdi si uz konecne praci a nekecej o tom jen a zacni si sve komplexy lecit jinde.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #17 : Březen 31, 2015, 01:25:33 pm »

Ja som tej babe viacnasobne poradila, vase rady jej akosi NIKDE nevidim, tak aspon majte obaja tolko slusnosti a drzte klapacky! Šok
Ty bláho Jahodo, ty se opravdu rozjíždíš...
Ještě poslední rada: pokud si opravdu přeješ, aby tě někdo nechal na pokoji, tak se především musíš slušně chovat sama. A to konzistentně, bez "špatných večerů", které potom smažeš (a které jsou tak časté, že to žádné výjimky ani být nemohou).

A chtít si vyurážet vděk, to je zase kapitola sama pro sebe.

Je ja som tej babe poradila a oni nie, ale namiesto toho sa do mna naviezli, je FAKT!
Ja som sa tej babe potom ospravedlnila v pripade, ze som sa mylila!!!!!

Ja sa budem rozjizdet, kde sem a radsej odtialto odidem a odpracem sa na FB, kde z cloveka neposmievaju len za to, ze si dovoli zalozit nejaku temu!

p.s. zatial mame slobodu a kazdy si moze pisat, co chce aj mysliet ...
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #18 : Březen 31, 2015, 01:35:56 pm »

Ja som tej babe viacnasobne poradila, vase rady jej akosi NIKDE nevidim, tak aspon majte obaja tolko slusnosti a drzte klapacky! Šok
Ty bláho Jahodo, ty se opravdu rozjíždíš...
Ještě poslední rada: pokud si opravdu přeješ, aby tě někdo nechal na pokoji, tak se především musíš slušně chovat sama. A to konzistentně, bez "špatných večerů", které potom smažeš (a které jsou tak časté, že to žádné výjimky ani být nemohou).

A chtít si vyurážet vděk, to je zase kapitola sama pro sebe.

Napisala som len to, co si mozno mnohi myslia, ale neodvazia sa to vyslovit, napokon napr, nick rusna si uz pyta rovno peniaze za rady, lebo ma dost “nedvacnych ludi”

Doby, ked sme sa bali povedat, co sme si mysleli, su uz davno za nami a ja dufam, ze sa uz nikdy nevratia.

A co tyka toho mazania: ty si ani nemihol okom, ked ma tu hair alias pipapo urazala stylom, ze dufa, ze na skoly sa budu robit psychologicke testy a ked sa hair do mna pustila, lebo som si dovolila katty poradit ohladom cestovnych udajov! Ale do mna sa budes navazat, ja som tu vzdy ta najhorsia a ze ma niekto mozno vyprokoval, TO ti asi uslo … (teraz nehovorim o adele) … inteligentny si na to dost, aby si si taku suvislost uvedomil!

Takze si o mne kludne mysli to najhorsie, mna to uz nepolozi ... nie si celkom onjektivny v tomto a ty to dobre vies Kroutím očima
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 01:56:12 pm od jesieenka » Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #19 : Březen 31, 2015, 02:05:07 pm »

Ked som prisla na toto forum, sluzilo to naozaj svojmu ucelu, vzajomnej pomoci krajanom navzajom!
V poslednej dobe sa to zvrhlo na nieco uplne ine, na vzajomne si dokazovanie, co kto komu dokaze, kto sa ako do koho navezie a rady ostali niekde uplne na okraji!

Ze ja tu zalozim temu a opakovane sa tu do mna navaza, ze to som si "mohla vygooglit", "akoze take neviem", to povazujem za ubohe.

Zaujimave, ze prave kleena, ktory tu opakovane tak elegantne naznacuje, ze "som na hlavu", si toho akosi nevsimol!

Ja som Bola JEDINA, co tej kocke poradila a dokonca potom, ako sem dnes opat pridala prispevok, som jej v sukromnej sprave dala nejake dalsie rady, ostatni urobili CO? Naviezli sa do mna, pretoze som si dovolila byt uprimna, ked ma urazilo, ze kocka sa ani nepodakovala (nestalo sa mi to prvy raz)
Ale namiesto toho, aby ste tej kocke, ktora sa fakt stala obetou nejakeho totalneho vyzirku, poradili, budete si podavat mna ... to je ta vasa kultura Co???

JA tu uz o radu ziadat nebudem, nemam chut si premysliet kazde slovo 2 krat, len aby som nedala niekomu zbran proti sebe! Uz isty cas chodim do skupiny krajanov (Slovakov) na FB a tam vladne naozaj duch vzajomnej pomoci, ludia tam nie su urazani za to, ze si dovolili poprosit o pomoc!
Takze nabuduce sa radsej spytam tam!

Ale verim, ze toto forum bolo zalozene s dobrym ucelom a admin David sa naozaj snazi a s tym, co sa tu takpovediac za jeho "chrbtom" deje, nema nic spolocne!

Lenze ludia, co sem pravidelne prispievaju a prave aj ludia, co trpia zlo (ako tu nedavno citovala vyrok largo), to premenili na cosi uplne ine, kde uz nikto, kto to tu trochu pozna, nebude mat chut prispiet!
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #20 : Březen 31, 2015, 02:17:11 pm »

Udelas dobre kdyz si sbalis cemodan a nebudes se tady vystavovat posmechu.
A nebo muzes prestat bouchat pestickou a fakt se zamyslet nad tim proc do tebe vsichni rejou.
Jestli treba nemuzou mit nahodou pravdu - i kdyby jen castecnou.

To co sem ti dneska napsal a ty tak zbabele smazala si zkus vzit k srdci a zacni sama se sebou neco delat. Neukazuj na ostatni a prestan se zaobirat minulosti.


Mozna uplne nejlip by bylo, pokud teda cekas to dite.
Vykaslat se na celej net a fora, chodit do prirody a delat neco pozitivniho.

At z toho mimca nedej boze nevyroste dalsi zamindrakovanej cervenej plod.
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #21 : Březen 31, 2015, 03:05:42 pm »

Z tohto fora odidem, kedy JA chcem, a NIKTO ma vyhadzovat nebude!
A co sa tyka dietata, je horsie veci v sebe dusit a potom ich vsade so sebou nosit ako tazky batoh, ako povedat od srdca tomu, kto nas “mori”, co si o nom myslim. Mam okolo seba DOST prikladov, ked sa ludia nechali trapit, ponizovat, nosili to hlboko v sebe a stale sa s tym nevedia zmierit, a „nevadi“ im ani taka „malickost“, ze ludia, ktorym im kedysi sustavne ublizovali, su uz na „lepsom mieste“

Skor by ste sa VY (tym myslim najma TEBA a hair a jej vsetky nicky (napr. pipapo, mormartina)) mali zamysliet nad tym, CO vas vedie k tomu, aby ste niekoho neustale zhadzovali a snazili sa za kazdu cenu ponizit a urazit a hocico by vam  bolo na to dobre … zrejme v sebe cosi nosite, musite byt v hlbke srdca velmi nestastni, pretoze len nestastni ludia citia potrebu inym ublizovat, stastni nikdy!

p.s. a fakt mi ma zaujimalo, KEDY navrhujes tie auta, ked su cely den sedis nonstop!
Zaznamenáno
Mirek Dušín



Karma: -1
Příspěvků: 5



« Odpověď #22 : Březen 31, 2015, 03:46:30 pm »

p.s. a fakt mi ma zaujimalo, KEDY navrhujes tie auta, ked su cely den sedis nonstop!
Kdo jiných chyby vyzdvihovati chce, před prahem vlastním by zameteno míti měl.
Úřad zaopatřovací zajisté nešťasten by byl, kdyby zvěděti měl, že chráněnci jeho namísto aby se učili, internety světové brázdí.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #23 : Březen 31, 2015, 04:13:37 pm »

Z tohto fora odidem, kedy JA chcem, a NIKTO ma vyhadzovat nebude!
A co sa tyka dietata, je horsie veci v sebe dusit a potom ich vsade so sebou nosit ako tazky batoh, ako povedat od srdca tomu, kto nas “mori”, co si o nom myslim. Mam okolo seba DOST prikladov, ked sa ludia nechali trapit, ponizovat, nosili to hlboko v sebe a stale sa s tym nevedia zmierit, a „nevadi“ im ani taka „malickost“, ze ludia, ktorym im kedysi sustavne ublizovali, su uz na „lepsom mieste“

Skor by ste sa VY (tym myslim najma TEBA a hair a jej vsetky nicky (napr. pipapo, mormartina)) mali zamysliet nad tym, CO vas vedie k tomu, aby ste niekoho neustale zhadzovali a snazili sa za kazdu cenu ponizit a urazit a hocico by vam  bolo na to dobre … zrejme v sebe cosi nosite, musite byt v hlbke srdca velmi nestastni, pretoze len nestastni ludia citia potrebu inym ublizovat, stastni nikdy!

p.s. a fakt mi ma zaujimalo, KEDY navrhujes tie auta, ked su cely den sedis nonstop!

vzdyt te nikdo nevyhazuje  Smích.
 Sama jsi napsala pred chvili tohle:
JA tu uz o radu ziadat nebudem, nemam chut si premysliet kazde slovo 2 krat, len aby som nedala niekomu zbran proti sebe! Uz isty cas chodim do skupiny krajanov (Slovakov) na FB a tam vladne naozaj duch vzajomnej pomoci, ludia tam nie su urazani za to, ze si dovolili poprosit o pomoc!
Takze nabuduce sa radsej spytam tam!


Tak jsme to asi tak nejak spatne pochopili, ze jdes do nejake jine skupiny na FB....?
Nebo jsme si mozna jen neco mysleli, a ty jsi to zase myslela jinak?  Mrknutí

No a k tvemu poslednimu prispevku:
prestan s temi prepjatymi emocionalnimi vylevy o trapeni, ponizovani a o tom, ze kdo to v sobe dusil, tak ze uz je nyni na onom svete...
Predvadis tu pouze citove vydirani, abys na sebe pritahla pozornost, abys vzbudila litost, aby se nad tebou nekdo slitoval drive, nez se ti neco stane z toho, jak jsi tu tyrana...  Kroutím očima.
Vyhrozovani timto zpusobem patri k tem nejnnizsim a nehnusnejsim manipulacim, ktere existuji.

Podobne veci tady podsouvas ostatne nam ostatnim, ze jsme "v hlbke srdca nestastni"....
Nejsme, Jahodo, muzu te ujistit, ze vsichni jsme tady s tebou stastni jak blechy, tetelime se radosti a naramne nas to s tebou bavi.
Spokojena?
 Smích
« Poslední změna: Březen 31, 2015, 04:15:38 pm od Hair » Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #24 : Březen 31, 2015, 05:25:49 pm »

Adela,
mas to v soukrome poste a neni to sprosty.A at mi napises cokoli do odpovedi tak neboj,nekteri z nas cti postovni tajemstvi a ja patrim mezi ne.
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #25 : Březen 31, 2015, 05:37:36 pm »

Z tohto fora odidem, kedy JA chcem, a NIKTO ma vyhadzovat nebude!
A co sa tyka dietata, je horsie veci v sebe dusit a potom ich vsade so sebou nosit ako tazky batoh, ako povedat od srdca tomu, kto nas “mori”, co si o nom myslim. Mam okolo seba DOST prikladov, ked sa ludia nechali trapit, ponizovat, nosili to hlboko v sebe a stale sa s tym nevedia zmierit, a „nevadi“ im ani taka „malickost“, ze ludia, ktorym im kedysi sustavne ublizovali, su uz na „lepsom mieste“

Skor by ste sa VY (tym myslim najma TEBA a hair a jej vsetky nicky (napr. pipapo, mormartina)) mali zamysliet nad tym, CO vas vedie k tomu, aby ste niekoho neustale zhadzovali a snazili sa za kazdu cenu ponizit a urazit a hocico by vam  bolo na to dobre … zrejme v sebe cosi nosite, musite byt v hlbke srdca velmi nestastni, pretoze len nestastni ludia citia potrebu inym ublizovat, stastni nikdy!

p.s. a fakt mi ma zaujimalo, KEDY navrhujes tie auta, ked su cely den sedis nonstop!


Nekdy ti to ukazu, jestli o to mas fakt takovej zajem ;-)
Zaznamenáno
jesieenka
Host
« Odpověď #26 : Březen 31, 2015, 05:40:22 pm »

Nemusis, spezi, to bola n RECNICKA otazka!

Ak nevies, CO to je, spýtaj sa toho, koho si tu oznacil ako znameho ceskeho spisovatela, ten ti to iste ochotne vysetlí ... Mrknutí
Zaznamenáno
Katty
Host
« Odpověď #27 : Březen 31, 2015, 05:45:41 pm »

Speciale,ty navrhujes auta ??
novy nebo tuning??
Ptam se proto,ze syny to bavi taky (12 let) a ja jsem hledala nejaky program na stazeni kde by se vyblbnul a mozna ho to nasmeruje na vzdelani.
Samo jsem nenasla protoze tomuto jazyku nerozumim - myslim tim PC
Nevis o necem??
V DE jazyce
Diky
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #28 : Březen 31, 2015, 05:51:50 pm »

Nemusis, spezi, to bola n RECNICKA otazka!

Ak nevies, CO to je, spýtaj sa toho, koho si tu oznacil ako znameho ceskeho spisovatela, ten ti to iste ochotne vysetlí ... Mrknutí

Neboj ja to chapu...
Na rozdil od jinych, kteri znamou literalni postavu povazuji za osobni udaje a mazou kvuli tomu temata.

Proc prazdnej sud vzdycky nejvic duni???
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #29 : Březen 31, 2015, 05:55:30 pm »

Speciale,ty navrhujes auta ??
novy nebo tuning??
Ptam se proto,ze syny to bavi taky (12 let) a ja jsem hledala nejaky program na stazeni kde by se vyblbnul a mozna ho to nasmeruje na vzdelani.
Samo jsem nenasla protoze tomuto jazyku nerozumim - myslim tim PC
Nevis o necem??
V DE jazyce
Diky

Nova auta.

Auta se navrhuji v ruznejch softwarech, muzes delat ciste jen design (rozumej navrh vzhledu), nebo 3D modely (resit funkcni soucasti).
Zalezi co by rad synator.

PS: Ale rozmysli si to, je velke riziko ze se pak bude cely dny flakat a psat si s blbcema na ruznejch forech  Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |