Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledáme Nachmietera do 2.5 Zi-Wohnung v Rüfenacht (Worb)  (Přečteno 17032 krát)
chnappi



Karma: 1
Příspěvků: 5


WWW
« : Září 11, 2015, 10:27:35 pm »

Zdravím všechny krajany,

od 1.11.2015 hledáme Nachmietera do 2.5 pokojového bytu s výhledem na Alpy a krbem v Rüfenacht. Ideální i pro dvě osoby. Možnost pronájmu garáže nebo parkovacího místa. Výborná dostupnost, tramvaj 3 minuty chůze.

Více info a kontakt zde: http://www.tutti.ch/bern/bern/immobilien/wohnungen/mietangebote/nachmieter-fuer-2.5-zi-wohnung-ruefenacht_7638808.htm

S pozdravem
Andrea (chnappi)
Zaznamenáno
gottfrieding



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #1 : Září 23, 2015, 03:20:30 pm »

Ahoj,

hledaš/te podnajemnika k Vám do Vášho bytu? Pokud tomu tak rozumím? Má to být pro 1 nebo pro 2 os.? Prosím odepíš a dej mi odpověd, Já jsem ztm. v Německu ale chci se přestěhovat do Švýcar ohledně práce, kterou si tam chci hledat, pro zatím sám, ale pak i s přítelkyni, tak pokud to máš aktuální, tak prosím písni mi odpo. na: michalmuran[zavináč]volny. cz, nebo tel.: 0049/ 151 638 686 09, ....

...., jo a prosím, kolik by nás to bydlení vyšlo, bud na 1 os. nebo pak pro 2 os.?,....

díky za odpo.

Michal
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |