Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en

Stran: [1]   Dolů

Autor Téma: Zurich - hledám kamarádku na kafe  (Přečteno 4170 krát)
MartinaKl

« : Leden 04, 2016, 04:49:06 pm »

Ahoj,
nedávno jsem se přestěhovala za manželem do Zurichu, hledám kamarádku na kafe, shoppingování, a tak...
Jsem ročník 1964  Šok, duchem mladá a společenská Mrknutí
Budu se těšit. Martina
« Poslední změna: Leden 04, 2016, 04:50:43 pm od MartinaKl » Zaznamenáno
Braele

« Odpověď #1 : Duben 26, 2016, 03:20:08 pm »

Ahoj Martino, prave jsem narazila na tyhle stranky. Nevim, zda je tvuj inzerat jeste aktualni. Hledam taky kamaradku, jsem rocnik 1974, takze uz taky zadna pubertacka. Ale jinak velmi aktivni, pozitivne naladena. Ziji ve Svycarsku uz 17 rokem. Bydlim v Ustru a pracuji v Zurichu. Budu rada, kdyz se ozves. Pisni klidne na Mobil: 078 921 27 02, Elena
Zaznamenáno
Renata21

« Odpověď #2 : Květen 01, 2016, 08:42:14 pm »

Ahoj Martina, po dlhsej dobe som opst na tejto strankja.Neviem, ci je to este aktualne.Hladam tiez kamaratku.Byvam v Benglene ale pracujem vZurichu.Budem rada, ked sa ozves.Renata
Zaznamenáno
saminka

« Odpověď #3 : Srpen 27, 2016, 04:24:26 pm »

ahojte
este stale hladate kamosky?mam zaujem.som rocnik 80
Zaznamenáno
Renata21

« Odpověď #4 : Červen 18, 2017, 05:10:30 pm »

Ahoj Saminka,
Dlho som nebola na tejto stránke.
Ešte hľadáš kamarátku na kávu,pokec?
Ozvi sa,
Renata
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2014

Odkazy | englisch lernen| italienisch lernen| dänisch lernen| finnisch lernen| serbisch lernen| russisch lernen| tschechisch lernen| amerikanisch lernen| spanisch sprachkurs| portugiesisch lernen| schwedisch lernen| ungarisch lernen| türkisch lernen| chinesisch lernen| niederländisch lernen| polnisch lernen| französisch lernen| deutsch sprachkurs| kroatisch lernen| sprachenlernen24 shop| norwegisch lernen| sprachkurs shop| spolujizda | autostop polski | autostop