Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci a současně kamarádku, v kantonu LU  (Přečteno 11084 krát)
Gabriela CZ



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Leden 07, 2016, 01:50:00 pm »

Dobrý den,
hledám jakoukoliv práci v Lucernu a okolí, NJ jsem se učila na základ. škole 5 let, ale poté jsem ho nepoužívala takže v současnosti dokážu porozumět z 80%, ale nedokážu plynule mluvit. Znalost AJ mám na velmi dobré úrovni. Jsem SŠ, 39 let, praxe v administrativě, službách, prodeji, ubytování zajištěno mám.
Zároveň hledám kamarádku na popovídání u kávy/čaje, společné venčení psa, sport, atd. Předem děkuji za seriózní nabídky a všem Čecho-Slovákům ve Švýcarsku, PŘEJI ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2016! Úsměv
Gabriela
« Poslední změna: Leden 07, 2016, 01:54:34 pm od Gabriela CZ » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |