Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Ubytování na léto konec června - září  (Přečteno 34429 krát)
Mojza
Host
« : Květen 08, 2008, 10:06:26 am »

Ahoj vespolek! Úsměv

Léto se blíží, takže pro kolegy - letní Gastarbeitery - přícházím s nabídkou výborného ubytovaní! Mrknutí

Nabízím ubytování v bytě 2+1 (menší pokojík s dvojpatrovkou, vetší s matracema, velká kuchyň, hezká koupelna + kutloch) pro 4 slečny (bohužel nabídka neplatí pro páry a kluky).
V bytě by nás bylo celkem 5, každá by ale měla svůj vlastní klíček (!). Jedná se o zastávku Freimann (U6, spojení na místo pracoviště si můžete najít zde http://www.muenchen.de/verticals/Mobilitaet/Oeffentlicher_Nahverkehr/Plaene_Service/136481/index.html), pěšky tak půl minutky od zastávky účka.

Cena je 190/E měsíc, popř. 7/E na noc (červen, září). Majitel upřednostňuje studenty, kteří by zůstali alespoň červenec+srpen (nebo by byli ochotni zaplatit oba měsíce plnou činži 190 E). V ceně je vysokorychlostní internet (router přivezu), možnost surfovat na domácím počítači (žádná šunka Mrknutí ), volání na pevnou linku z domácího telefonu všech sousedních států Německa zdarma - tedy i Čech! Na mobil možnost volat z pevné linky přes předvolbu, cena kolem 15 centů/minutu. K dispozici pračka, lednička, mikrovlnka, sporák, toastovač, rádio, Tv, video, úžasná půda na věšení prádla (i psaní diplomky jsem tam zažila Kroutím očima), sklep, asi 4 kola (sice trochu ukrajina, ale na výletové objížďky krásně stačí, popř. si můžete dovést vlastní, poplatek u SA je tuším 600 Kč). Byt je 5 minut na kole od Englischer Garten (inline bruslení, opalování, různé sportování). K bytu je vynikající spojení autem i bezproblémové parkování - pro holky, které by jely autem. Freimann je 2 zastávky od Fröttmaningu, odkud odjiždí a přijíždí autobusy Studentagency. Asi 3 minutky od bytu je Plus, do jiných obchodů se musí busem či účkem.

Platí se za červen+červenec po příjezdu, srpen+září po první výplatě. Kauce ani platba předem žádná, předpokládám, že dané slovo bude platit.

Závěrem - doufám, že jsem Vás navnadila, nechte si to projít hlavou a v případě zájmu nebo dalších otázek neváhejte a na pište! Ale pamatujte, kdo dřív přijde, ten dřív mele Mrknutí
Kdo nechce bydlet sám, je rád ve společnosti, chce si pokecat, až přijde z práce, ponadávat na šéfy, mít s kým nakupovat, sportovat a pařit, ať napíše!

Kontakt: peta.mojziskova[zavináč]seznam.cz
             icq 270191949

Peťa Mojža
Zaznamenáno
Mojza
Host
« Odpověď #1 : Květen 28, 2008, 04:07:31 pm »

Aktuální info - pokud má nějaká slečna zájem, jedno místo je ještě volné!  Mrknutí
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #2 : Květen 29, 2008, 10:07:59 am »

Teda tohle bydleni je sice pro slecny ale musim rici zes to napsala fakt dobre, myslim ze nouzi o najemniky mit nebudes, takhle dobre napsany inzerat (navnadu:) jsem uz dlouho necetl! Mrknutí
Zaznamenáno
Mojza
Host
« Odpověď #3 : Květen 29, 2008, 06:40:28 pm »

Ooooo, děkuji Úsměv Prezentace byla ve škole vždycky moje silná stránka Kroutím očima. A nejlepší na tom je, že je všechno, co jsem napsala, je pravda Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |