Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Jasle - Kita v Grosshadernu  (Přečteno 33373 krát)
Halojuro



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Leden 24, 2017, 12:21:01 pm »

Zdravím,
naša malá bude končiť v jasliach Denk mit! blízko Klinikum Grosshadern (od 1.3.2017 bude volno, po dohode možné i skôr) a hľadáme za ňu náhradu. Jednalo by sa iba o 2 dni v týždni a to štvrtok a piatok, časom sa možno uvoľní ďalšie miesto a bolo by to možné rozšíriť. Plná cena za celý týždeň je 580 EUR so stravou, takže by šlo o 2/5 z tejto sumy.
Ak máte záujem, ozvite sa nám na 015754056211, alebo na +420 776 159 348.

Díky
Juro
« Poslední změna: Leden 24, 2017, 02:04:13 pm od Halojuro » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Leden 24, 2017, 01:49:45 pm »

580 EUR za týden? Fuk! Co přesně tam dělají, foukají dětem do pozadí zlatý prášek?
Pak už mě ani neudivuje, že se ten provoz jmenuje tak nějak jako privátní značka REWE (oprava: není to REWE, je to dm  Škleb https://www.google.de/search?gbv=2&hl=de&q=denk+mit+supermarkt&oq=&tbm=isch&gws_rd=ssl ).

Nebo je to ve skutečnosti za měsíc?

Kita se každopádně píše s jedním T - je to KiTa - KinderTagesstätte.
« Poslední změna: Leden 24, 2017, 01:51:39 pm od kleena » Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Halojuro



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Leden 24, 2017, 02:03:56 pm »

 Smích pobavilo..
Entschuldigung, díky za upozornenie, nejasne som to napísal.. je to za 580/mesiac, s tým, že je to 2 dni v týždni...
inač tu je presna poloha.. https://goo.gl/maps/c5GTWJFzBBT2

Juraj
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Leden 24, 2017, 10:12:00 pm »

 Škleb
Já jsem si je pak našel taky, ceny jsou odstupňované podle příjmu, těch pět stovek odpovídalo mladším dětem, nejdelšímu dennímu pobytu a nejvyšší platové hranici. To se možná taky hodí říct.

My jsme už ze školkového věku jednou nohou venku a zakoušíme radosti školní docházky.

Hodně štěstí!  Mrknutí
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #4 : Leden 25, 2017, 07:50:24 am »

kleena - a ako sa Ti pozdava skolska dochadzka v Mnichove v porovnani s tou v Cechach?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #5 : Leden 25, 2017, 11:01:12 am »

kleena - a ako sa Ti pozdava skolska dochadzka v Mnichove v porovnani s tou v Cechach?
Těžko říct, z Čech znám jen tu svou z před pár desetiletí (to zní strašně!), ale přijde mi, že to mají pro prvňáky docela schůdně připravené. Žádný šok, skok do drilu a důtka za kývání nohama pod lavicí.
Na druhé straně jsem například včera zjistil, že postupy, pojmy a pomůcky se zjevně liší škola od školy.
U nás například mají ve skoro všech textech na střídačku červeně a modře vysázené slabiky. A vokálům říkají "Klinger", v jiné škole oproti tomu "Leuchtbuchstaben", protože je mají jaksi zvýrazněné...
Všeobecně mi přijde, že mají méně zbytečné a samoúčelné přísnosti a drilu, než si vzpomínám sám, přičemž ale, když dojde na samu podstatu vážnosti školy, například školní docházku, je to zase mnohem striktnější. Nějaké uvolňování na dovolenou apod. není ani v nejmenším běžné a to, že my jsme bez větších problémů dostali týden v březnu, považuje celé okolí za zázrak...Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |