Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Třetí světová válka? Nostradamus-téma Mnichova  (Přečteno 79157 krát)
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« : Červenec 01, 2008, 09:17:16 pm »

Čím dál častěji slýchávám od Němců, jak se hrozně bojí třetí světové války a hovoří o Nostradamově proroctví..Před pár dny byla i dlouhá relace v radiu. Proběhla jsem internetem a zjistila, že mimo jiné předpověděl,
že v roce 2008!!! bude válka (Amerika) a velký světový konflikt zemí v Číně (Olympiáda?).
Taky se celkem rychle dozvíte další šokující předpovědi - že v roce 2011 bude podle Nostradama jaderná válka..
Normálně by se tomu člověk asi zasmál, ale po přečtení informací, jak detailně odhadl světové války, náraz letadla do mrakodrapů v USA, tsunami apod. naskakuje opravdu husí kůže... Pláč
Setkali už jste se někdo s tímhle tématem tady v Mnichově?
Co si o tom myslíte?

Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Červenec 02, 2008, 09:27:38 am »

Normálně by se tomu člověk asi zasmál, ale po přečtení informací, jak detailně odhadl světové války, náraz letadla do mrakodrapů v USA, tsunami apod. naskakuje opravdu husí kůže... Pláč
Lidi, co neco predpovedeli, uz bylo... Konec sveta take predpovidaji na kazdy druhy rok.
Bud si budes delat starosti s koncem sveta a tvuj zivot skonci prave ted a tady - nebo si najdes praci a budes se snazit zit tak, aby ses za sebe nemusela stydet, kdyby ten svet nahodou neskoncil...
Kdyby mela jaderna valka nebo cokoliv jineho nastat, nemuzes s tim, stejne jako 99.9999% lidi vubec nic delat. Ze te Astar Seran vyexpeduje ze Zeme, je jeste mene pravdepodobne, nez ze pristi roku bude jaderna valka.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #2 : Červenec 02, 2008, 11:07:06 pm »

TAK NĚMCI SE BUDOU BÁT VÁLEK  JEŠTĚ TISÍC LET -MAJ JEŠTĚ V ŽIVÉ PAMĚTI 2 SVĚTOVOU
TO JEN TAK NEZMIZÍ
Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #3 : Červenec 03, 2008, 07:40:25 am »

Ale nepovidej. Jesteze Te mame....
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #4 : Červenec 03, 2008, 09:22:39 am »

Plny souhlas s kleenou, to je vazne ale tema Úsměv
Dave, ja myslim ze posledni dve generace zadnou valku v ZIVE pameti nemaji, protoze tehda ani nezili.
Zaznamenáno
tolwyn



Karma: 2
Příspěvků: 98



« Odpověď #5 : Červenec 04, 2008, 02:50:41 pm »

zajimavy. no tak to ja se posadim tady -> http://www.braeustuben.de/

a budu cekat az mi atom bouchne za prde...
Zaznamenáno
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« Odpověď #6 : Červenec 07, 2008, 06:29:34 am »

Ahoj a díky za příspěvky Mrknutí
Těší mě, že jsem Vás pobavila Mrknutí
Nijak se tím nezabývám, jen by mě zajímalo, jak mohl ten člověk s přesností na rok napsat knihu, co se stane.. To zírám.Něco podobného jsem ještě nikdy neviděla.
Četl nebo alespoň nahlédl jste do té jeho knihy někdo? Jak mohl ten člověk takhle přesně vědět smrt L. Diany? Jak mohl někdo před 500ti lety takhle přesně vědět, že koncem roku 2008 bude Olympiáda v Číně? Že hrozně podraží pohonné hmoty a 5 zemí o ně bude bojovat? Jak mohl vědět o Tsunami? A spoustě spoustě jiných "akcí"..
Jediné, co mě na tom všem mrzí je, že když se o tom takhle "vědělo", mohlo se tomu předejít.. A ne teď číst, jak mu to prorodství pěkně vychází..

HEZKÉ LÉTO Úsměv Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Červenec 08, 2008, 10:37:27 am »

jak mohl ten člověk s přesností na rok napsat knihu, co se stane.. To zírám.Něco podobného jsem ještě nikdy neviděla.
Četl nebo alespoň nahlédl jste do té jeho knihy někdo? Jak mohl ten člověk takhle přesně vědět smrt L. Diany? Jak mohl někdo před 500ti lety takhle přesně vědět, že koncem roku 2008 bude Olympiáda v Číně? Že hrozně podraží pohonné hmoty a 5 zemí o ně bude bojovat? Jak mohl vědět o Tsunami? A spoustě spoustě jiných "akcí"..
Protoze nic z toho nenapsal vyslovne, vsechno to jsou interpretace jeho textu. Napriklad nejakemu textu o tom,z e prijde pelynek, nekdo vinterpretoval predpoved Cernobylu.
A jak je videt u mnoha jinych autoru, nebo v Bibli a Koranu, kdyz clovek chce, muze temto textum vinterpretovat cokoliv, i volebni pravo psu a kocek.

prorodství pěkně vychází..
Aua!
Co misto Nostradama radsi cestinu z treti tridy? Kroutím očima
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Azurit



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #8 : Červenec 12, 2008, 08:03:11 am »

Hele a nepsal něco o tom, jak to s tou jadernou válkou bude? Třeba kde to prvně bouchne? Docela bych chtěl vychytat to místo, kam to spadne, páč myslím, že po jaderné válce to tu bude na hovno.  Mrknutí
Zaznamenáno
JardaL



Karma: 7
Příspěvků: 36


« Odpověď #9 : Červenec 15, 2008, 05:25:29 pm »

Kazdopadne bych Altersvorsorge jeste nerusil a majetek bych rovnez nerozprodaval. Sicher je sicher. Co kdyz lidstvo nahodou nezhyne bidnou smrti - to riziko tu je!
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #10 : Červenec 15, 2008, 07:20:13 pm »

 Smích
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #11 : Červenec 18, 2008, 11:22:52 am »

no kdyz to tady vsechno ctu, tak mam taky pomalu soky Úsměv
Koukam, ze ses rozhodla ozivit skomirajici diskusi... A ja uz si myslel, ze je tady vetsina lidi rozumna a diskuse uz se ponese jen v zertovnem ci ironickem duchu.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #12 : Červenec 18, 2008, 01:07:44 pm »

To jsem si myslel Kleeno taky Úsměv Lidi, to jsou STRASNY hlouposti, ale vazne, ja nemam nic proti tomu kdyz je nekdo umirneny muslim, zid nebo krestan, nebo ve volnem case praktikuje jogu apod.,  ale tohle je uplne neco jineho a je to jen podvod podobne jako vesteni z karet, koukani do kristalove koule a dalsi nesmysly.
Zaznamenáno
Azurit



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #13 : Červenec 20, 2008, 09:45:51 pm »

Ale kdyby tomu uverilo hodne lidi, treba by se z toho dalo neco vytezit.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |