Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Přípravná literatura k DSH, Test DaF atd.  (Přečteno 62237 krát)
bjetka
Host
« : Červenec 08, 2008, 10:36:22 pm »

Nesháníte náhodou někdo knížky do kurzu němčiny, na přípravu k nějakým zkouškám, popř. gramatiku? Nějak jsem si říkala, že se budu ještě časem "zdokonalovat", ale se studiem se to samo jaksi vyřešilo, už na to nemám ani čas, ani chuť...akorát už to všechno nemám kde pořádně skladovat, takže bych se toho za nějakou nevysokou cenu ráda zbavila....:)Jsou to učebnice požadované na VHS, i s DCčkama.
Zaznamenáno
Scooby-D



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Listopad 12, 2008, 05:21:29 pm »

Ahoj, mel bych zajem o knizku tebou nabizenou. Napis mi prosim, kolik za ni chces? A je to skutecne knizka k priprave DSH nebo Test DaF?
 
Muj email je Scooby-D[zavináč]centrum.cz

Dekuji za odpoved.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #2 : Listopad 12, 2008, 10:23:53 pm »

Už jsem nečekala, že se někdo ozve... když se nebudeš tak blbě ptát, tak ti to dám za půlku:) K čemu je ta knížka určená, stojí obvykle na obalu:) Ovšem jsou to už skoro dva roky staré vydání, jinak v normálním stavu.
Zaznamenáno
Ajuscha
Host
« Odpověď #3 : Listopad 13, 2008, 10:39:51 am »

Ahojte vidim ze je tu zaujem o studium....no tak ked sa uz ponuka ta literatura..tak ja by som mala zaujem aj o ten zvysok.. co ti zostane xixi... ;)dik a inak mohli by sme sa aj mailom spojit alebo....
Zaznamenáno
Blue



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #4 : Listopad 14, 2008, 10:50:37 am »

Ahoj-), cekame ve fronte-), taky bych mela zajem, diky Jana
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #5 : Listopad 15, 2008, 03:32:11 pm »

Půl roku nic a těď se s vámi roztrhl pytek... první to samozrejmě nabízím scooby-d:) uvidíme, co zůstane
Zaznamenáno
Talona



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Listopad 15, 2008, 09:40:00 pm »

Ahoj,pokud by neco zbylo, mela bych taky zajem. Úsměv Diky
Zaznamenáno
pc_maker



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Listopad 17, 2008, 12:51:26 pm »

Zdravím všechny nadšence do studia německého jazyka. Pred nedavnem jsem absolvoval Test Daf a zbavuju se taky nejakych knih. Kdyby měl někdo zájem, tak mi tu zbyla ještě tzv. žlutá bible německé gramatiky od vydavatelství Huber. Přesnej název: Lehr- und Ubungsbuch der deutschen Grammatik, vydání z roku 2000, puvodní cena byla 26 Euro, pripadnemu zajemci ji necham za 15 éček. Při zájmu se ozvi na pc_maker[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #8 : Listopad 24, 2008, 09:52:10 pm »

Takze: prvni pan na holeni se nerozhoupal, drazba pokracuje Škleb: Orientacne mam k DSH zluto - oranzovo - pruhovanou knizku, tensi a mensi format , modrou A4 Vorbereitung DSH + Studium s jakymasi mimozemskyma ksichtama na prebalu + 2 CD, k Test DaF  Musterprüfung 1 s CD (jeden kompletni vzorovy test)..jeste neco k KDS a nejaka souhrnna gramatika, spis pro zacatecniky...Vsechno za pulku! U velikeho nakupu muzu jeste podarovat kopie ZOP z Prahy. Úsměv... mj. kdyby si nekdo delal iluze, ze mu to budu vyvazet kdesi po celem Cesku, tak se nachazim v Mnichove - tady jsem relativne mobilni:)
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #9 : Listopad 27, 2008, 02:12:50 pm »

Ahoj Bjetko, z ktereho roku jsou ty tvoje knizky?
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #10 : Listopad 28, 2008, 08:25:00 pm »

Kupovala jsem to vsehno zhruba na zacatku 2007, tehdy to byly nejnovejsi vydani. Ted ti to nereknu, musim se mrknout...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |