Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo poblíž Zürichu?  (Přečteno 52270 krát)
melitrigon



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 08, 2008, 10:20:05 pm »

Ahoj, budu od srpna bydlet u Svycarska... zije nekdo z Vas v ZURÜCHU? ci proste nekde blizko, co ma chut to meet... mam auto, tak i rada nekam pojedu na vylet.. let me know! melitrigon... Wer lebt in der Nähe von Zürich und hat lust, uns zu treffen, bin im August da, würde gern ein bisschen mehr kennen lernen, kuluturell! bis bald vielleicht! MeliTrigon
Zaznamenáno
l.u.c.k.a



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Září 03, 2008, 02:09:00 pm »

ahojky, stravim ted 3 tydny v Birmensdorfu (ca. 6 km od Zürichu). Kdybys mela chut nejaky vecer neco podniknout, budu hrozne rada!

Kdyztak se ozvi na: lucieimrichova[zavináč]seznam.cz

Lucka:)
Zaznamenáno
perosh



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Září 13, 2008, 07:34:32 pm »

ahoj, ja jsem momentalne v Curychu, takze kdyby mel nekdo zajem nekam vyrazit, tak muzem, mam auto, takze planuju hodne vyletu. email: vperinger[zavináč]email.cz
Vlada
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #3 : Říjen 07, 2008, 01:33:15 am »

zdravim vsechny, jsem taky momentalne v curychu. A jeste hooodne dlouho budu :-)
Rad nekoho potkam, zajdu na pivko/vinko/sport/kultura/cokoliv. Jsem mobilni, vylety jsou vitane a velice pravdepodobne (hranicici s jistotou:-)
ahoj a budu se tesit
vasek (vac[zavináč]post.cz)
Zaznamenáno
rarasek



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Říjen 22, 2008, 10:12:49 am »

zdravim vsechny pobliz Zürichu. JSem na skole ve Wädenswilu, asi 20 min od Zürichu, takze budu rada za nejaky vyletik, setkani nebo neco, co bude prave vhod.
Budu rada, kdyz se nekdo ozve Úsměv
Radka
Zaznamenáno
sarinka



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #5 : Listopad 18, 2008, 07:51:37 pm »

Ahoj, ja taky jsem asi 10min. od Zurichu (Erlenbach). Tak nezajdeme nekdy na pivco  Mrknutí
Ahoj Sarka
Zaznamenáno
Pek



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Leden 08, 2009, 03:30:08 pm »

Ahoj, ja bydlim v Glattbruggu (coz je temer v Zurichu), jsem mobilni.. tak se prosim nekdo ozvete, muzem nekam vyrazit.. treba alespon na zacatek dat pivko..
Tak na videnou, Petr.
Zaznamenáno
wercha86



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Leden 27, 2009, 01:20:30 pm »

Zdravim, 1.2. se stehuji do Horgen, dostala jsem nabidku jako pingle v restauraci Wannenthal, neznate to nekdo, a neni tu nekdo primo z Horgen?? jake to tam je?? Samozrejme rada cokoliv podniknu a tak, ozvete se na mail wercha86[zavináč]seznam.cz, budu rada, schweiz davam poprve, ted letim z Irska a pred tim jsem zila v Dominikanske rep., rada poznam nove lidi, tak sem s nimi.mejte se, Veronika
Zaznamenáno
kacicita



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #8 : Únor 05, 2009, 09:40:35 am »

Ahoj všichni, jmenuji se Katka a pomaličku se zabydluji ve Švýcarsku. Bydlím poblíž Zurichu a moc ráda bych našla nějakou fajn kámošku, se kterou bych mohla občas něco podniknout (zajít na kafčo, na nákupy, nebo do fitka). Takže se mi ozvěte, budu se moc těšit. Zdravím Katka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |