Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Landsberg am Lech, Kaufering a okoli...  (Přečteno 41251 krát)
maru



Karma: 2
Příspěvků: 16


« : Srpen 02, 2008, 08:21:48 am »

Ahoj,
nebydlite nekdo v okoli tehle mest? Tady siroko daleko nikdo a do Mnichova daleko Smutek
Zaznamenáno
Jarka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Srpen 29, 2008, 08:16:53 pm »

Cauky bydlim v Landsbergu. A znam tu i par Cechu. Jarka
Zaznamenáno
martin-cz



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Srpen 30, 2008, 01:55:46 pm »

bydlim skoro za rohem v herrschingu ;-)
Zaznamenáno
macicek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Říjen 15, 2008, 09:44:54 pm »

ahojky bydlim od srpna pobliz Augsburku, ale do Landsberku to od nas taky neni daleko, shazite se, podnikate neco spolecne? Rada bych se pridala ;o) Shazi mi si s nekym pokecat!!!!
Tesim se na odpoved, snad brzy navidenou. zatim preju pekny zbytek tydne Marcela
Zaznamenáno
Jarka



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Říjen 16, 2008, 04:52:45 am »

cauky. Par se nas tu schazi,ale ne moc. Je nam vsem kolem 40 let. Takze jestli jses mladsi a nechces s nama starochama nic mit Smích,tak mam jeste 19 letou dceru,ktera se zase zna s mladyma lidma co umi cesky. Cusik Jarka
Zaznamenáno
melzerin



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #5 : Říjen 19, 2008, 07:42:35 pm »

Ahojik, mě je 23 a bydlím v Hurlachu, to je kousek od Landsbergu. Bylo by možný se Marci sejít?
Zaznamenáno
melzerin



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #6 : Říjen 19, 2008, 07:57:16 pm »

Dobrý den paní Jarko, mohla bych vás poprosit o kontakt na Vaši dceru? Jsu tady teprv krátce a nikoho tu neznám, byla bych ráda. Děkuji, Denisa
Zaznamenáno
macicek



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Říjen 20, 2008, 03:03:12 pm »

Ahojky Jarko,
videla sem ze Te kontaktovala i Denisa, tak treba bychom mohly podniknout neco vsichni spolecne...je mi 28, nepatrim bohuzel ani do jedne vasi kategorie ;o(
psala si, ze znas nekolik Cechu, shazite se nekde pravidelne, kolik vas zije v Landsberku, co tam delate, za praci??? je to moc hezke mestecko, byli sme tam nekolikrat na vylete...
rada o vas uslysim, zatim papa Marcela, a ty se mi Denis ozvi  Mrknutí

Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |