Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Figl na patecni opusteni Mnichova  (Přečteno 131187 krát)
Slanecek



Karma: 0
Příspěvků: 18


« Odpověď #15 : Srpen 25, 2008, 06:31:20 pm »

Kudys jel, pres ten Strazny? ........

Jel jsem pres Zeleznou Rudu, tak jak radila Vladka-Z. Cesta opravdu neni jednotvarna, hlavne na Sumave se obcas musi volantem pootocit ;-) ale stoji to za to. V Praze jsem byl take za 4,5 hodiny tak jak pise Thomasek. Cestou jsem se ale stavili na veceri, tusim ze se ten hotylek jmenuje "U silnice" - zdrzeli jsme se tam asi 45 minut. Mne ta cesta opravdu vyhovuje, za svetla a sucha to nema chybu. A jen tak mimochodem, ja v Praze take nekoncim, pokracuju pak jeste dalsich cca 170km na vychod. Jeste jednou DIKY ZA TIP  :-)
Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #16 : Srpen 26, 2008, 07:08:59 am »

 jedes smer deggendorf (dalnice A92), pak pred degendorfem se pripojis na dalsi dalnici smer passau (dalnice A3) a pak pred pasau je odbocka (exit tusim 114) Aicha worm Wald a pak uz je znacenej Freyung, od Freyungu jedes smer Vimperk a pak uz smer Strakonice, Pribram a pak Praha.... je to pomerne prazdna cesta a celkem na ceske pomery v super stavu....
Zaznamenáno
Samino



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #17 : Srpen 27, 2008, 12:58:47 pm »

Zdravim ...
uz sice v Mnichove nejsem, ale jezdil jsem taky na Degendorf, jen jsem uhnul u Pilstingu na Straubing a odsut na Folmavu ... neni to asi kratsi ani delsi, ale pokud by vas nudila jedna varianta, tak muzete zkusit druhou ...  Nejede se prez Klatovy, ale prez Domazlice a Horsovsky tyn a najizdi se na D5-ku kousek pred Plzni ... a vyhledy tam jsou taky pekny ...
Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #18 : Srpen 29, 2008, 06:57:53 pm »

Hlavní je dostat se z města - od Allershausen už to bývá normální.
Když je zle, tak já jedu po Ingolstädter nahoru až na čtyřproudovou Landstrassu směr na Ingolstadt. Někde za Schleissheimem skončí a najede se na tu dálniční spojku k Neufahrnu, tam normálně na dálnici směr Holledau. Kdybych z dálky u Neufárnu viděl, že je ta A9 fakt zle ucpaná, můžu se rozhodnout a jet rovně směr Deggendorf a po  B20 na Cham a Folmavu... ale to jen je-li extrémní Stau.
Zaznamenáno
Miška



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #19 : Říjen 21, 2008, 03:10:02 pm »

Ahoj, potrebovala bych prosim vedet jak se dostat z Mnichova do Prahy v patek kolem 14.00 h. je to problem?je to zacpane ?jak se da a pres co  nejlip a nejrychleji mozne jet?Prosim dejte vedet dlouholeti zkuseni ridici  Mrknutí Dekujii
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #20 : Říjen 22, 2008, 06:18:04 pm »

ahoj,nejlepsi je vyrazit co ejdriv,odpoledne uz sou vsude zacpy az do vecera.cim driv vyrazis,tim lip.ja jezdim z Freimanu,to je hned vedle dalnice.nevim odkud vyjizdis ty?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #21 : Říjen 23, 2008, 09:32:30 am »

Ahoj, potrebovala bych prosim vedet jak se dostat z Mnichova do Prahy v patek kolem 14.00 h. je to problem?je to zacpane ?jak se da a pres co  nejlip a nejrychleji mozne jet?Prosim dejte vedet dlouholeti zkuseni ridici  Mrknutí Dekujii
Kolem 1400 je to vetsinou uplne v pohode, obecne tipy jak projet Mnichovem pripadne object zacatek dalnice, to uz v tomto vlakne nekde stoji. Toz zalistuj a pocti si.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |