Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Doprava-Ceny Moosach-Letisko  (Přečteno 40671 krát)
felipemassa



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Srpen 16, 2008, 07:46:26 pm »

Cafte, chcel by som poradit viacero veci, nab tyzden budem DVA dni v mnichove, a kedze na vela veci nebude cas vybral som co si pojdme pozriet..

budem byvat v casti moosach kde ide aj metro, tak sa chcem opytat:

1. rad by som sa siel iba pozriet na letisko, je tam nejaka vyhliadkova terasa? Asi je tam lepsie ist metrom ako autom nie?
Takze sa chcem opytat, mam ist z Moosachu priamo metrom na Letisko, alebo ist z Moosachu metrom na tu prestupnu stanicu Laim a tam si vyskusat rychlodrahu na letisko?

Ako je to s cenami? cena je rovnaka ak pojdem z Moosachu na rychlodrahu cez Laim, alebo je vyssia? o Kolko?

Rad sa s tym zveziem, takze radsej by som siel tymto ako len metrom S1.. len mi prosim napiste cenu spiatocneho listka na a z letiska, s pouzitim rychlodrahy S8.


2. AKo sa dostanem z Moosachu k tej TV vezi ktora je pri stadione? Je na tu vezu aj vyhliadka? Napiste mi tiez prosim cenu metra z Moosachu k tomu miestu kde je TV veza... Prip viete ake je vstupne na vyhliadku na TV vezu? TV Tower Munich

3. BMW muzeum je hned niekde pritom vsak, alebo je to daleko? Je lepsie od TV veze ist peso k BMW muzeu, alebo nejaka doprava? Este by som sa rad opytal, viete mi poradit, na tychto strankach som sa docital, ze zta firma BMW robi nejake prehliadky vyroby pre max 30ludi, je na tom nieco pravdy?  ake je na to vstupne a kedy to robia? ja tam budem v piatok a sobotu 22.8-23.8

4: ktora je najvacsia Zeleznicna stanica v mnichove? cez ktoru chodia ICE vlaky? rad by som sa tam siel pozriet, takze mi prosim napiste ako sa tam dostanem z Moosachu a co stoji listok.

Viac dnovy listok sa mi asi neoplati kupit, chcem naozaj urobit iba tieto cesty pre 2osoby

1. Moosach-Letisko a spat
 
2. Moosach-TV Veza, BMW Muzem a spat

3. Moosach-Zel. stanica a spat

alebo mi odporucate ist autom? na letisko asi nie, ale tie ostatne trasy

dakujem velmi PEKNE za odpovede :)nikdy predtym som nebol v mnichove takze neviem..
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 16, 2008, 08:12:24 pm »

Ahoj,
1. k letisti normalne metrem, pokud budete jezdit 2, tak Partner-Tageskarte-Gesammtnetz (plati od centra az po letiste na cely den a do 6:00 druheho dne)
cena listku
planek metra
Parkovani na letišti 4-3 Eura za hodinu
2. Olympiaturm je u U3-Olympiazentrum, vyhlidka asi 3Eura, fotky z vyhlidky jsou v galerii
3. BMW muzeum, BMW-Welt a BMW-Werk je hned u metra U3-Olympiazentrum, cca. 300m od metra je Olympiaturm, .... Olympiastadion. Oteviraci doba je na jejich webu.
4. Hauptbahnhof
U U3-Petuelring (vedle Olympiaparku) se da zaparkovat zadara, odtamtud muzes jet na Letiste i do centra.
Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #2 : Srpen 16, 2008, 10:26:28 pm »

jen tak na doplneni- na letiste se metrem nedostanes, jedine Sbahnem, jezdi tam S1 a S8, zalezi z ktere strany chces objet mnichov, ale z mosachu je nejlepe jet metrem na prestup na S1...
Zaznamenáno
felipemassa



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Srpen 16, 2008, 11:31:48 pm »

no problem je ze vobec neviem nemecky, iba anglicky, a to BMW nema v anglictine ani jednu stranku..

aky je rozdiel medzi BMW musem, BMW welt, a BMW werk? kde najdem vstupne a otv. dobu? na tych strankach sa neviem orientovat, nic tam nie je po anglicky.. pls. Úsměv

vsetky tie tri veci su odlisne, a za kazde sa plati vstupne zvlast a su inak situovane?
Zaznamenáno
felipemassa



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Srpen 16, 2008, 11:35:39 pm »

no nasiel som nieco take: http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/en/dialog/wf_english.pdf


toto je prehliadka vyroby alebo nieco podobne? v tom letaku sa ale nepise o vstupnom, vie niekto ake je tam vstupne?
Zaznamenáno
felipemassa



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Srpen 16, 2008, 11:44:27 pm »

snazim sa tam zaregistrovat, ale ked vyplnam formular, stale vypise chybu:

1. Period in which tour is to take place
 
 
Earliest possible date (enter DD.MM.YYYY) *:
 
Latest possible date (enter DD.MM.YYYY) *:
 

Possible tour dates
Regrettably no dates are available within the period you have specified. Please try another period. Please note that bookings may be made max 6 months in advance.
 



HM, viete co s tym? je to na stranke : http://www.bmw-plant-munich.com/lowband/com/en/index.html
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #6 : Srpen 17, 2008, 05:37:57 pm »

Citace
Registration for single visitors and small groups is only possible by telephone +49(0)1802118822 (Telephone charges are 6 Euro cents per call from a Deutsche Telekom AG land line.).
... tzn., ze musis zavolat na 00491802118822
« Poslední změna: Srpen 17, 2008, 05:39:23 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |