Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Výlet do Mnichova - nakupování  (Přečteno 47164 krát)
Šantál



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Srpen 19, 2008, 08:29:00 pm »

čauves lidi .. Mám dotaz.. Chystáme se s přítelem v pátek do Mnichova,ale už zítra ráno jedeme na chatu k varům.. tak nebudu na netu . Chtěla jsem Vás poprosit.. Chceme jet do ulice Kaufinger Strasse na nákupy.. jestli mi poradíte jestli je tam dobrý pořízení a zda-li se tam dá zaparkovat poblíž.  Děkuju moooc Mišaaa
« Poslední změna: Srpen 19, 2008, 08:39:22 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Srpen 19, 2008, 08:51:12 pm »

V článku doprava-mapy najdeš mapku parkovacích zón Mnichova, tam jsou vyznačené nějaké parkoviště.
Doporučoval bych zaparkovat v nějaké uličce poblíž metra a jet do centra metrem ... to vyjde nastejno a ušetříte nervy s hledáním místa na parkování.
Třeba můžete zaparkovat někde poblíž nákupního centra Olympia a jet odtud do centra a na zpáteční cestě mrknout ještě do Olympie. Partnerkarte (až pro 5 lidí) na městskou hromadnou dopravu (metro+bus+tram) na 1 den stojí myslím 8 Euro.
Kaufingerstr je úplně v centru (Marienplatz-Stachus), tam poblíž jen tak nezaparkujete, pravděpodobně by jste stejně museli jet metrem.
Zaznamenáno
Šantál



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Srpen 19, 2008, 08:55:38 pm »

tak my ani nemusím do centra..:-) Pokud nakoupíme v Olympii  tak klidně tam..:-) Chceme se kouknou po oblečení tak kde dobře nakoupíme pokud nás něco zaujme..:-) a Rádi by jsme nakoupili i potraviny a pití... Tak ta Olympie by byla faaajn ?? Nebo doporučíte mi něco ??  Jedná se mi o to kde nakoupím Sprite Zero.. páč tady v ČR to snad nikdy nebude..:-( a já jsem diabetička..
Zaznamenáno
Šantál



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Srpen 19, 2008, 09:00:41 pm »

aještě dotaz pokud zmiňovaná ulice Kaufingerstr tak kde doporučujte zaparkovat aby jsme nejeli metrem zbytečne daleko nebo tak.. pojedeme z ČR po dalnici, tak nemohu ani napsat kde vyjedeme navigaci u sebe nemám,.. tak co poradíte...:-) ??
Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #4 : Srpen 20, 2008, 12:53:22 pm »

no pokial vam mam doporucit kde sa da dobre nakupit, tak ja najradsej nakupujem v Euroindustrieparku... je tam vela obchodov a je to vhodne pre tych co maju auto-kopa parkovacich miest... a tovar na co si len spomeniete, ja tam chodim vacsinou nakupovat oblecenie, ale aj potraviny su tam hojne zastupene.....a dokonca som tam nakupoval aj elektroniku a ked som mal reklamaciu tak nebol ziaden problem...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |