Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Zajimavosti na trase Praha Mnichov?  (Přečteno 100306 krát)
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« : Říjen 16, 2006, 01:52:11 pm »

Ahoj, vcera jsem se vracel z Prahy do Mnichova, tak me napadlo ze je cestou celkem dost zajimavych veci - na obou stranach, docela by me zajimaly vase zazitky a tipy kde se da dobre (a levne Úsměv najist, kde clovek muze najit nejaky dobry hotel, hospodu, diskoteku, kde stoji za to jit a udelat si i objizdku - pamatky, kostely, hrady, zamky, tipy pro Plzen... a taky by me zajimalo za jak rychle jste tu trasu zvladli? Fakt me to zajima, jel jsem ted s nemeckymi kamarady a zjistil jsem ze vlastne nevim co bych jim cestou ukazal...Diky
Zaznamenáno
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #1 : Říjen 16, 2006, 05:03:37 pm »

No zajimavej je ten Ceskej novej tunel. Ale tam se asi nezastavis. Resp. nedoporucuji zastavovat! :-)

Ale jako zajimavost jim muzes rict jak dlouho se stavel a otviral  Škleb Stene tak jak dlouho se stavela cela dalnice az na hranice Úsměv

To jsou jiste velmi zajimave "zajimavosti" ! 

Dave
Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Říjen 16, 2006, 06:13:54 pm »

Jedno je jisté, teika uz víme jisti proe byl v Plzni v benzínce ONO vzdycky levnijsí benzín.... teda ne ze by se o oedini benzínu na této benzínce nevidilo uz doíve. Ikdyz teika uz tam asi poes Plzeo nikdo nejede kdyz je hotový obchvat.

Novinky.cz: Zateení obchodníci s benzínem okradli stát o stamilióny - Mezi nejvitsí odbiratele benzínu od firem zadrzených obchodníku patoila sí? eerpacích stanic Tank ONO
« Poslední změna: Únor 01, 2007, 12:49:26 am od David » Zaznamenáno
ddave7



Karma: 1
Příspěvků: 86


ddave7


« Odpověď #3 : Říjen 16, 2006, 06:24:23 pm »

Jedno je jisté, teika už víme jisti proe byl v Plzni v benzínce ONO vždycky levnijší benzín.... teda ne že by se o oedini benzínu na této benzínce nevidilo už doíve. Ikdyž teika už tam asi poes Plzeo nikdo nejede když je hotový obchvat.

Novinky.cz: Zateení obchodníci s benzínem okradli stát o stamilióny

Tak to je docela sila. Take pekna zajimavost, ale s tim bych se uz vubec nasim zapadnim kamaradum nechlubil. :-(
Zaznamenáno

ddave7, Dave, David
Muenchen, (t.c. kocovnik)
ddave7 (at) gmail (dot) com
+420 603 462 811 (CR - kdykoliv)
+49 176 964 34 472 (DE - skoro kdykoliv)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Říjen 17, 2006, 04:03:34 pm »

benzínce nevidilo už doíve. Ikdyž teika už tam asi p?es Plze? nikdo nejede když je hotový obchvat.
Rekl bych, ze pres Plzen jede kazdy, kdo vi, jak dlouhy a priserne znaceny je obchvat, zvlast kdyz jede vecer a Plzen je prazdna :-)
A benzinka je samozrejme lepsi ta s modrym antiintravenoznim svetlem na zachodcich - ten Aral ci OMV ci co o kus nad ONO.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
petrXY



Karma: 1
Příspěvků: 26



« Odpověď #5 : Říjen 18, 2006, 09:35:47 pm »

 Smích Aral uz v CR neni, prebrala to OMV..to jen tak na okraj..a jak sam soud prohlasil - podvodnici paradoxne kvalitu benzinu v tomto pripade vylepsovali..jinak nejlevnejsi benzin je v Plzni u Globusu, kolem 26Kc..
Zaznamenáno
marcel



Karma: -2
Příspěvků: 19


WWW
« Odpověď #6 : Říjen 20, 2006, 10:28:40 pm »

kterej tunel ja asi jezdim jinudy do cech
moje trasa do cech je DALNICE  A 92 SMER LANDSHUT
ZJEZD NA NA B 20 NA  RYCHLA SYLNICE SMER STRAUBING ,CHAM A  FURTH  IM VALD, A JSTE NA PRECHODE
NAPISTE KUDY JEZDITE VY jezdim to uz leta asi mne to vyhovuje.
potom kde se dobre najite cesku je na dalnici D5 za plzni smer praha za sjezdem na ROKYCANY  1 PUMPA PREJEDE TE JI A ZA Ní JE HOTEL nevim jak se jmenuje ale je tam nonstop jidelna vezmete jidlona tacek a zaplatite doba 2 min. uz jsou hotova necekate nikde pul hodiny az vam to donesou jidlo kvalitni a ceny mirne hotelu je jeste restaurace tam nechodit tak ze u vchodu do leva  dalsi tip je kdyz jedu zpet vlastnik  karty do nemeckeho metra muzete v plzni nakupovat v MAKRU cos je vlastne jenom ceska filiale  dostanete jedno denni povoleni na vstup + 1 clovek ceny vyborne na jidlo cigaretyatd.. ale elektroniku nic moc to je lepsi koupit v mnichove v metru lepsi vyber lepsi ceny a dobry akcni nabytky
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #7 : Červenec 01, 2007, 12:24:07 pm »

Ja znam neco podobneho na hranicnim prechode Rozvadov(myslim)  - super levna jidelna jeste pred hranicni kontrolou kdyz jedete z Nemecka.
« Poslední změna: Červenec 01, 2007, 12:25:37 pm od Tomas » Zaznamenáno
Vladka-Z



Karma: 1
Příspěvků: 102



WWW
« Odpověď #8 : Červenec 03, 2007, 06:45:36 pm »

My jezdíme do Prahy přes Sumavu - prechod Zelezna Ruda. Nemci jsou nadseni prekrasnou prirodou a pri ceste je spousta fakt levnych a vynikajicich domacich restauraci - na Sumave jsou prekrasne v mysliveckem stylu... No a casove to do Prahy vyjde uplne stejne jako po dalnici a mame spocitano, ze jedeme o 50km mene. Plzni a zacpam na dalnici, tak jako velkym kotrolam na Rozvadove se tak krasne vyhnete.
Zaznamenáno
Petulda



Karma: 0
Příspěvků: 10


mno kdo?


« Odpověď #9 : Červenec 03, 2007, 07:07:51 pm »

Zdravim co vam k tomu dodat, ja ted jezdim Mnichov- Locham do Praky Branika za 2.45 hod. Tod je zatim muj rekoed, jeste ze uz je ta dalnice. Jinak pro ten Benzin na ONO nemusite zajizdet do Plzne, staci do Nyran a je to tam bez fronty. Caute
Zaznamenáno
Loren



Karma: 2
Příspěvků: 33

Honza (Loren)


« Odpověď #10 : Červenec 05, 2007, 01:29:47 pm »

2.45 je fakt dobrý čas. Já jezdím Frankfurter Ring - Zličín pomaleji - těsně pod 3 hodiny. Jde to i rychleji, ale jezdím tak často (už jsem to jel několik set krát), že si nemůžu dovolit jezdit rychle - neúměrně by stouplo riziko zahynutí a statisticky vzato už jsem kandidát na zahynutí na dálnici. V osmdesátých letech jsme to jezdili Škodami 120 nebo Žigulíky za 6-7 hodin, podle hraniční kontroly. V devadesátých letech za 5 hodin, Rege-Teublitz-Cham-Domažlice atd. To je asi nejkratší, ale ne nejrychlejší. Zkuste si to někdy jako turistickou jízdu.
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #11 : Červenec 14, 2007, 09:14:51 am »

a jak nejčastěji jezdítě do mnichova ?po dálnici jako do norimberku a pak do mnichova nebo je lepší jet na šumavu do železný rudy a pak dál do bavor ?
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #12 : Červenec 16, 2007, 06:24:49 am »

pres Norimberk mi to prijde rychlejsi...
Zaznamenáno
Dave Czech



Karma: 1
Příspěvků: 77


« Odpověď #13 : Červenec 16, 2007, 09:44:10 pm »

pres Norimberk mi to prijde rychlejsi...
jo je to asi rychljší jedeš tam po nový dálnice tedak ale přeš šumavu máš asi podle mě lepší vyhlídku,přírodu a tak
Zaznamenáno
nevermind



Karma: 0
Příspěvků: 32



« Odpověď #14 : Září 03, 2007, 09:12:05 am »

ma prechod  zelezna ruda mene kontrol? pojedu s  kamosem z Mexica - a ten potrebuje vizum do Cech .. chci se vyhnout zdlouhavemu papirovani a risknout to...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |