Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: zkušenosti s německým trhem  (Přečteno 39117 krát)
doll



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Listopad 08, 2008, 06:44:40 pm »

Ahoj všichni,

pátrám po práci v Německu nebo pro německou firmu v ČR, kde bych mohla dobře prodat svůj rodný jazyk a zkušenosti. Ctěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s německým trhem a prací v Německu. Moc by mi to pomohlo. Díky
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Listopad 10, 2008, 12:08:13 pm »

Ktery je ten rodny jazyk? V jakem oboru mas ony zkusenosti? Jak jsi na tom s pracovnim povolenim?

To jsou male lec podstatne detaily, pokud opravdu chces, aby si nekdo lamal hlavu s tim, co by Ti poradil :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
doll



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Listopad 15, 2008, 02:29:49 pm »

Díky za odpověd.

Ano, je toho spoustu, co bych musela zařídit. Přečetla jsem si už tolik informaci, že ani nevím,kde začít, možná s prací kvalitního životopisu. Pracovní vízum pro Německo nemám. To je asi ten největší kámen úrazu. Slyšela jsem, že velké společnosti se této dokumentace nebojí, ale nejsem si v tomto směru úplně jistá, jak to pak probíhá. Mateřským jazykem je pro mě čestina (snad jsem nenapsala něco gramaticky špatně Úsměv) V současnosti pracuji již dva roky u německé firmy na pozici produkt manažer zde v Čechách. Takže německý jazyk je pro mě denní chleba. Mluvím plynule, ale chyby tam jsou. Určitě je pořád na čem pracovat. Tato firma pracuje v oblasti direct marketinku. Jinak mluvím ještě anglicky. Tady spíše řečeno, domluvím se anglicky.
Zaznamenáno
petr.k



Karma: -1
Příspěvků: 105


« Odpověď #3 : Listopad 18, 2008, 02:21:39 pm »

Pokud pracujes pro nemeckou firmu je nejsnazsi cesta jit do Nemecka pres ni. Pokud pujdes na otevreny trh prace, zapomen na to, ze dostanes nejak dobre placenou praci, pokud vubec nejakou.
Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #4 : Listopad 18, 2008, 04:36:55 pm »

Urcite bych nehazela flintu do zita, v Mnichove je spousta firem otevrenych prijimat cizince. Pokud ma clovek diplom z VS a neco umi, nemel by byt problem sehnat praci. Proste to zkus a uvidis.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |