Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: prodejna hracek  (Přečteno 50976 krát)
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« : Listopad 24, 2008, 04:33:36 pm »

ahojky,nevite nekdo o nejaky dobry prodejne hracek a blbinek pro deti?schanim darek pro 10 letyho brachu Úsměv.dikas terka
Zaznamenáno
Miška



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #1 : Listopad 24, 2008, 09:09:52 pm »

ahoj, dobrou a velkou prodejnu hracek najdes na Karlsplatz (Stachus) , Obletter se jmenuje a najdes tam fakt vsechno! Pa
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #2 : Listopad 24, 2008, 09:43:32 pm »

...a taky pekne drahou:) ale kdyz jdu kolem, tak si taky rikam, skoda ze uz jsem vyrostra.....
Zaznamenáno
Miška



Karma: 0
Příspěvků: 28



« Odpověď #3 : Listopad 25, 2008, 10:47:40 am »

to je pravda ale co tady drahe neni ze?  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Listopad 25, 2008, 11:22:48 am »

Drahe je tu vsechno, kde podstatnou cast ceny tvori lidska prace.Tedy holic, restaurace, pekar, instalater. Temer vsechno ostatni stoji stejne ci mene jako v CR. Toz asi tak k te "drahote" :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #5 : Listopad 25, 2008, 11:38:57 am »

Terezko, taky bych doporucil V-Markt na Balanstrasse, trochu z ruky ale nekdy maji tam dobre nabidky
mej se
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #6 : Listopad 25, 2008, 06:01:35 pm »

...pan Kleena ještě nekupoval hračky na Stachusu:)
Terezoo, já jsem zatím vždycky sehnala nějakou kreativní vychytávku ve slevě v Kaufhofu, na to se ale musí umět vetešit Úsměv
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #7 : Listopad 25, 2008, 07:37:51 pm »

dikas vsem.nakonec sem vse sehnala na stachusu.pa
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #8 : Listopad 25, 2008, 08:55:00 pm »

...pan Kleena ještě nekupoval hračky na Stachusu:)
Terezoo, já jsem zatím vždycky sehnala nějakou kreativní vychytávku ve slevě v Kaufhofu, na to se ale musí umět vetešit Úsměv
Nakupoval, ale nezobecnuje zkusenosti ze Stachusu na celou zemi :-) A take, kdyz se mu Stachus zda drahy (zati tam ale maji uplne vsechno), zna Karstadt, Kaufhof nebo Real (ex Wal-Mart)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |