Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kde bezpečně zaparkovat?  (Přečteno 92128 krát)
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« : Prosinec 04, 2008, 09:06:08 pm »

ahojky,mam takovou prosbicku.pribuzny leti z mnichova na 3 tydny na dovolenou.a chteji nekde nechat po tu dobu auto.samozrejme se jim nechce davat za parkovani na letisti 20 euro za den.nevite kde by se dalo alespon trochu bezpecne zaparkovat Úsměv?diky moc.pa
« Poslední změna: Prosinec 04, 2008, 11:19:19 pm od David » Zaznamenáno
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #1 : Prosinec 04, 2008, 11:09:42 pm »

Cauky, ja bych si dovolil tvrdit ze Mnichov je dost bezpecne mesto. Na nasi ulici parkuji nekdy auta mesice a mesice a zda se mi ze to je v pohode. Mozna to zalezi na casti mesta ale kde bydlim mohou stat auta na ulici bez problemu. Verejne parkoviste jsou bezne urcene na kratkodobe parkovani a podle toho dost drahe. To je moje zkusenost.
Zaznamenáno
paldou
peter



Karma: 0
Příspěvků: 61


« Odpověď #2 : Prosinec 05, 2008, 09:09:07 am »

no to ja bych trochu oponoval: ja se ted vratil po dvou tydnech ze sluzebky a na mem aute to bylo dost znat: predni kolo spustene, nejake deti nechali polozenou plastovou krabicku z cukriku na strese a za dvermi vozu jsem si nasel letak od nejakeho handlera s autama, jestli nemam zajem ho prodat. Z toho vyplyva, ze lidi v Mnichove si celkem vsimaj sve okoli a kdyz jim tam stoji nejake auto delsi dobu stale na stejnem miste tak jim je to podezrele... ja osobne bych auto 3 tydny nenechal stat na parkovisti... ale pokud Ti muzu poradit, tak pri stanici frankfurter ring je par poschodovych parkhausu, a tu se da za smesnej poplatek (par eur na tyden) nechat zaparkovane sve auto pod strechou, a pokud mas listek na mestskou dopravu tak je to tusim zdarma... je to neco jako P+R...
Zaznamenáno
pedrito



Karma: 14
Příspěvků: 69


beijinhos


« Odpověď #3 : Prosinec 05, 2008, 11:31:01 am »

Ovsem mily paldou, jenze otazka je jestli to co pises ma neco spolecne s bezpecnosti. Händler ti dat papir na auto kdyz ho zaparkujes na parkovisti v PEPu na par hodin. Mne se jeste nestalo ze by kolo bylo vypustene ale uz jsem mel dvere potlucene od dveri jinych aut... na parkovisti. Proste asi to zalezi na stesti.
Pekny vikend!
Zaznamenáno
kyslo



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Prosinec 05, 2008, 12:33:30 pm »

tych 20€ za den je nezmysel. Na Urlauber/Besucherparkplatz na letisku je napr. sadzba na 21 dni 78€. Viac na http://www.munich-airport.de/de/consumer/anab/auto/parktarife/index.jsp
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Prosinec 05, 2008, 04:04:58 pm »

Podle me můžeš v pohodě někde mezi baráky v blízkosti metra zaparkovat, v centru je většinou placené (viz pdf s placenýma zonama v článku doprava), přibližně od Mittlerer Ringu směrem ven najdeš v pohodě v nějaké místo na parkování.
Tady se ti nemůže stát že by auto za 3 měsíce 2x vykradli... jak se stalo mému autu v Praze.
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #6 : Prosinec 05, 2008, 04:56:10 pm »

no ja si taky myslim,ze kdyz to postavi na parkovisti u metra bude to v klidu.tak ju,diky za rady.pa
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #7 : Prosinec 09, 2008, 02:32:41 pm »

Na ulici, zadna krec. Mozna radeji zvolit trosku dobre vypadajici ulici, ale jinak se mi nikdy nic nestalo. Jen jednou mi za ALter Bot. Garten loupli radio, ale ja asi sam nechal odemcene dvere...
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
terezska



Karma: 2
Příspěvků: 28


« Odpověď #8 : Červenec 23, 2009, 02:59:30 pm »

Ahoj,
můžete se se mnou prosim někdo podělit o informaci, kde lze v centru (nejlépe Isarvorstadt) přes víkend zaparkovat ? Jelikož trošku tuším, že to nebude tak jednoduchý, nevíte o levném parkování přes víkend v Mnichově poblíž stanic metra?

V určitých městských čtvrtích platí, že o víkendu můžete parkovat zadarmo, má s tím někdo zkušenost, jestli to platí univerzálně pro celý Mnichov?

Díky za odpovědi

Tereza
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #9 : Červenec 27, 2009, 09:59:43 am »

Ahoj, parkovani zdarma je jen v nedeli. Sobota se jeste pocita za pracovni den.

Tady je seznam ctvrti a ulic, ve kterych se za parkovani normalne plati:
http://www.muenchen.de/Rathaus/kvr/strverkehr/parken/parklizenz/170747/index.html

Zadnou kompletni mapu, kam az to placene parkovani saha jsem bohuzel nenasla, ale snad pomuze aspon tohle.
Zaznamenáno
doktorkoo



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #10 : Srpen 04, 2009, 10:32:01 am »


skus dat auto niekde do tiefgarazi...kde niekde je aj aufsiehtdienst...
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #11 : Srpen 04, 2009, 12:52:23 pm »


skus dat auto niekde do tiefgarazi...kde niekde je aj aufsiehtdienst...
Obavam se, ze zakladnim predpokladem pro tazatele bylo, ze parkovani bude zadara. Úsměv
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #12 : Srpen 04, 2009, 01:28:41 pm »

V Bambergerstr. nebo Burgunderstr. je vzdycky dost mista.
Metro: U3 Petuelring popř. U2/3 Scheidplatz

... edit ...

Od 12.7.2010 budou taky tyto místa placené nebo jen pro místní obyvatele s kartou
« Poslední změna: Červen 07, 2010, 10:34:23 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |