Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prosiiiiiiiiim o preklad  (Přečteno 46011 krát)
lupna



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Leden 27, 2009, 11:26:43 am »

Ahojky mohla bych Vas poprosit o spravny preklad diky moc.......


Návštěvníci mistrovství (šampioánátu),
věnujte pozornost následujícímu hlášení? Věnujte pozornost následujícímu hlášení!

Z bezpečnostních důvodů opusťte svá místa a použijte bezpečnostní únikové východy k odchodu z areálu!!

Zachovejte klid! Dbejte pokynů členů bezpečnostních složek.
 Úsměv
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Leden 27, 2009, 01:13:18 pm »

Sehr geehrte Besucher,

bitte beachten Sie folgende Durchsage. Bitte beachten Sie folgende Durchsage.

Aus Sicherheitsgründen ist es notwendig das Gelände (Stadion?) zu verlassen. Bitte verlassen Sie Ihre Sitzplätze und begeben Sie sich sofort zum nächsten Notausgang.

Bitte bewahren Sie Ruhe und folgen Sie unbedingt den Anweisungen unseres Personals.

---
treba tak? Snad to neni ten novy prazsky stadion, co ma uzke ulicky a nikdo, ani bezpecnostni slozky tam neprojde??  Šok
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lupna



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Leden 27, 2009, 07:47:25 pm »

ahojky,
moc dekuju - to je na to Mistrovstvi sveta v klasickem lyzovani v Liberci!
Jeste jednou dikas
Zaznamenáno
lupna



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Únor 09, 2009, 10:51:54 am »

Ahojky muzu poprosit jeste o tohle! Ja to sice nejak prelozim ale nejsem si moc jista moc dik dik dik Úsměv

Dobrý den, jsem vyšetřovatel hasičů.
Dopustil jste se přestupku na úseku požární ochrany. Kdo tento přestupek zavinil?
Za toto jednání vám bude udělena bloková pokuta v českých korunách ve výši:
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #4 : Únor 09, 2009, 12:48:12 pm »

Uff, k tomu by to asi chtelo trosku vic kontextu...v jake situaci, kdo a komu to bude recitovat?
Bude tam chodit "hasic", ktery bude davat pokuty navstevnikum za koureni, nebo to je spis pro nekoho, kdo tam provozuje stanek a nedodrzel jakesi podminky PO?
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lupna



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #5 : Únor 09, 2009, 01:21:53 pm »

tam bude chodit hasič, jeho fce je vyšetřovatel příčin požáru, ten tam bude chodit a dávat pokuty, ne policajt.
Bude to recitovat hasič návštěvníkům co se budou koukat na závody.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #6 : Únor 09, 2009, 02:09:43 pm »

Policajt mne vubec nenapadl, spis jsem myslel na nejakeho takoveho toho "hasice" co sedi i u predstaveni v divadle a jaksi dava pozor na dodrzeni pozarni bespecnosti. Bude to take nekdo takovy? Opravdu je to vysetrovatel - i kdyz tam nevysetruje, ale pracuje preventivne? To mi prave prislo divne...

Trosku o tom popremyslim a dam vedet :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
lupna



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #7 : Únor 10, 2009, 01:52:39 pm »

ahojky tak co jak to vypada. Ja bych to potrebovala nejlepe do zejtra kdyby to slo! dekuju
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #8 : Únor 10, 2009, 03:17:50 pm »

:-)

Porad mi napr. neni zcela jasne proc je ten pan vysetrovatel, kdyz se jeste nic nestalo, ale neco zkusim. Budu mu rikat treba inspektor.

Guten Tag, Feuerwehrinspektion.
Sie haben gegen die Brandschutz-Auflagen verstoßen. Wer ist für diesen Verstoß verantwortlich?
Ihnen wird eine Geldbuße in Höhe von XXX Tschechischer Kronen erteilt.

Napadaji mne ale dalsi vsetecne otazky:
- kdyz uz se ptam, kdo je za to zodpovedny, asi jsem u toho nikoho nechytil za kridlo...to ocekavam, ze se nekdo prizna?
- kdyz uz se ptam na vinika prestupku, nebude nutno prestupek i popsat? Budete na to mit nejaky katalog prestupku s jejich popisem v cizich jazycich?

Pokud je to dvakrat "nevim", mozna bych to zjednodusil:
Guten Tag, Feuerwehrinspektion.
Sie haben gegen die Brandschutz-Auflagen verstoßen. Sie müssen ein Bußgeld in Höhe von XXX Tschechischer Kronen bezahlen.

Bude se platit hotove, nebo i jinak? Pokud hotove, pripsal bych tam jeste "in Bar" resp. "Dieses ist sofort in Bar zahlbar."
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
bjetka
Host
« Odpověď #9 : Únor 10, 2009, 09:56:26 pm »

Hm, já jsem z toho taky jelen :-D Tomu textu nerozumím ani česky.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |