Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Bezky v nedeli  (Přečteno 30856 krát)
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« : Leden 29, 2009, 10:09:40 am »

Caute,
rada bych v nedeli na bezky, ale jako zacatecnice potrebuju poradit - kam nejlepe, kde se da pujcit vybaveni atd.
Pripadne, nechystate se nekdo nebo nechcete se pridat tuto nedeli?
Magda
Zaznamenáno
mafyk



Karma: 0
Příspěvků: 51



WWW
« Odpověď #1 : Leden 29, 2009, 10:39:56 am »

Docela kvalitní trasy jsou mezi Tegernsee a Sylvensteinsee - Glashütte. Vybaveni by mohli mit na ve stejnych pujcovnach jako sjezdovky...
Zaznamenáno
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« Odpověď #2 : Leden 30, 2009, 02:27:59 pm »

Ahoj,
byla jsem minuly rok na bezkach v Mittenwaldu, tam jsem si pujcila bezky - pujcovna je hned kousek od nadrazni budovy, da se odtamtud jet autobusem pro bezkare az do Rakouska - do Seefeldu, tam jsou vsude bezkarsky trasy. A i v okoli hezka krajinka na koukani. Jsem taky zacatecnik a byla to pro me rovna (ne)narocna Šok) trasa - muzes se zeptat i v te pujcovne bezek, myslim, ze ti ochotne poradi, ktera trasa je pro zacatecniky nejlepsi apod.
Klidne bychom mohly nekdy vyrazit spolecne...Kdyztak se ozvi na email ci lepe na telefon, oboji mam myslim vyplnene Šok)
Jinak hezke bezkarske zazitky Šok) Sarka
Zaznamenáno
MagdaD



Karma: 3
Příspěvků: 91



« Odpověď #3 : Leden 30, 2009, 08:03:06 pm »

Cauky,
diky obema za tipy!
Sarko, az budu stopro vedet, ze jedu, ozvu se.
Pro ostatni - klidne muzete vkladat dalsi zajimave trasy.
Magda
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |