Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Z Mnichova do Prahy  (Přečteno 22362 krát)
uiop



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Únor 09, 2009, 12:57:44 pm »

Ahoj, prosim zkusenejsi o radu:

1,tip na nejjednodusi cestu vlakem z Mnichova do Prahy
pro dve osoby, bud v nedeli 22.2. vecer, nebo az 23.2. rano. Prosel jsem vsechny zdejsi informace, badal na strankach CD i DB a dosel jsem k tomuto: Koupit na Hbf Bayern Bohmen Ticket, jet 23.2. v 8:44 vlakem CD(!): R Albert Einstein z Mnichova primo az do Prahy, s tim ze v Plzni od pruvodciho dokoupim listek az do Prahy - je to tak mozne? Nebo je nejake lepsi reseni? Muzu vubec na Bayern Bohmen Ticket jet rychlikem CD uz rovnou z Mnichova? Kdyz je to primy spoj az do Prahy, jak se to pak resi, kdyz v Plzni konci platnost Bayern Bohmen Ticket - pruvodci mi normalne proda listky do Prahy? Vzdyt dnes uz je to u CD ve vlaku s velkou prirazkou, nebo se mylim?

2,Mame dve moznosti:
a) z Prahy do Mnichova odvoz zdarma autem, zpatky vlakem
b) vezmu si svoje auto, pojedu do Mnichova i zpet svym

a nebo b ? jde mi o to, jestli jednosmerna cesta z mnichova do prahy vlakem nevyjde nahodou prakticky draz nez obousmerna cesta autem ci stejne.

Diky
Zaznamenáno
Nadka



Karma: -17
Příspěvků: 23


« Odpověď #1 : Únor 09, 2009, 05:24:12 pm »

Ahoj, cez tyzden plati Bayern Bohmen Ticket az od 9.00, takze musis dokupit listok po Freising extra(vlastna nepozornost a skusenost:-). Inac je to platne az do Plzne. A z Plzne do Prahy sa da kupit na cd online listok.
A najlepsie by asi bolo keby si nasiel niekoho na autostope...
Zdravim
Zaznamenáno
Luciskaaa



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #2 : Únor 09, 2009, 08:48:55 pm »

ahojky, ja slysela ze se nejvic vyplati koupit v Mnichove Bayern tiket (pro jednu osobu snad 20 eur, pro -do 5 snad 28eur) a ve Fhurt i.Waldu koupit normalni jizdenku od pruvodciho do Prahy ta stoji okolo dvou kil (na cesky) ...mate s tim nekdo zkusenosti??? Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |