Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hypermarket supermarket s potravinami  (Přečteno 53937 krát)
uiop



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Únor 22, 2009, 07:34:27 pm »

Ahoj, byl jsem na vikend na vylete v Mnichove, zitra rano jedu zpet do Prahy. Rad bych se stavil v jednom ci dvou velkych supermarketech - hypermarketech s jidlem. Chci si koupit co nejvice druhu nemeckych piv, Speck, Bratwurst, proste specialitky. Hledam velky vyber, dobre ceny. Doporuci mi nekdo nejaky market jako je v CR Interspar, Kaufland, Hypernova, Tesco ? Ani nevim, ktery retezec je tu nejvice zastoupen a ma dobrou nabidku vyse zmineneho, takze nevim podle ceho hledat na mape. Kdyztak alespon doporucte znacku retezce (napriklad se mi zda, ze kaufland, ktery jediny jsem zde nasel, ma nabidku dost chabou). Diky moc
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Únor 22, 2009, 07:46:00 pm »

Ahoj,

supermarkety najdeš vlevo v článku o nakupování.
např.

    * Real www.real.de
      - Margot-Kalinke-Str. 4
      - M.-Probst. Str. v Euroindustrieparku
    * V-Markt www.v-markt.de
       - Balanstr. 50
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Únor 23, 2009, 02:20:38 pm »

Ahoj, byl jsem na vikend na vylete v Mnichove, zitra rano jedu zpet do Prahy. Rad bych se stavil v jednom ci dvou velkych supermarketech - hypermarketech s jidlem. Chci si koupit co nejvice druhu nemeckych piv, Speck, Bratwurst, proste specialitky. Hledam velky vyber, dobre ceny. Doporuci mi nekdo nejaky market jako je v CR Interspar, Kaufland, Hypernova, Tesco ? Ani nevim, ktery retezec je tu nejvice zastoupen a ma dobrou nabidku vyse zmineneho, takze nevim podle ceho hledat na mape. Kdyztak alespon doporucte znacku retezce (napriklad se mi zda, ze kaufland, ktery jediny jsem zde nasel, ma nabidku dost chabou). Diky moc
Hypermarkety, tak jak je znas z Cech, tu nejsou. Lidi vetsinou nakupuji u Aldiho a podobnych lacinych retezcu, nebo v obchodech, ktere by clovek v CR temer nazval kolonialem - Rewe apod.

Relativne velky je ale napriklad Real na Boschetsrieder Str (Google) a VMarkt na Balanstraße (http://www.v-markt.de/index.cfm?fuseaction=standortliste_maerkte_details&sto=M%FCnchen)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #3 : Únor 23, 2009, 04:30:45 pm »

Ahoj,no ja ti muzu tak doporucit asi lidl,tam je od vseho asi tak nejvic.Ale jinak je pravda ze nic takoveho jako tesco,kaufland nebo tak tady nenajdes.Tak si uzij nakupovani.Jinak real je celkem drahy,pokud tam neni zrovna nejaka akce.Nebo jeste Plus-ten taky docela jde
Zaznamenáno

Dasa
bjetka
Host
« Odpověď #4 : Únor 23, 2009, 07:46:32 pm »

V Kauflandu tu mají i české pivisko Mrknutí
Zaznamenáno
dasak27



Karma: 1
Příspěvků: 67



« Odpověď #5 : Únor 24, 2009, 11:05:45 am »

AHAA...tohle s tim pivem povazuju za dobrou a uzitnecnou informaci  Mrknutí Škleb
Zaznamenáno

Dasa
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |