Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2   Dolů
 
Autor Téma: Nejaka dobra skola na nemcinu?  (Přečteno 96351 krát)
mischel
Host
« : Květen 15, 2009, 12:02:04 pm »

Ahoj lidicky,

   vsechny vas moc zdravim, nemate nekdo zkusenost s nakou dobrou skolou za prijatelne ceny?Tak nejmin na pul roku a intenzivni kurz? diky za info


                                                                                                                                                                               Misak
Zaznamenáno
Janba



Karma: 1
Příspěvků: 14



« Odpověď #1 : Květen 17, 2009, 09:46:05 pm »

ahoj!


jak dlouho jsy us v mnichove?

Jenda
Zaznamenáno
mischel
Host
« Odpověď #2 : Květen 18, 2009, 09:56:40 am »

Ahoj,

  no litam sem uz rok, ale od srpna tu budu bydlet uz na stalo, jinak celkem se vyznam, jen ta nemcina nic moc, protoze pritel je Cech  Škleb
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #3 : Květen 18, 2009, 11:26:42 am »

Berlitz nebo klasika Goethe Institut, jestli bys mela vic penez, sel bych radeji do Berlitzu.
Zaznamenáno
mischel
Host
« Odpověď #4 : Květen 19, 2009, 09:04:11 am »

Tak dekuju Mrknutí,penizky na vic nemam takze spis tu levnejsi variantu hledam,zijes tady?jak dlouho ti trvalo nez ses naucil mluvit a dostal si praci?pokud to neni tajemstvi?  Kroutím očima
Zaznamenáno
beruska



Karma: 0
Příspěvků: 23


« Odpověď #5 : Květen 20, 2009, 08:26:56 pm »

Ahoj ja jsem chodila do Forumdeutsch-Sprachkurse Udo Thäter, je to kousek od U3,U6 Franz-Josefstr. 26. Byla jsem moc spokojena, malo studentu. Tenkrat nas bylo jen 6 a vyborni ucitele. Myslim, ze je to v porovnani s Berlitz levnejsi. Ceny znam z roku 2002 to se za kurz platilo 400 Euro mesicne. Doufam, ze se nekam neprestehovali.
Beruska
Zaznamenáno
smahelka



Karma: 0
Příspěvků: 22


« Odpověď #6 : Květen 22, 2009, 08:58:36 am »

Ahoj,

ak ti mozem doporucit tak Deutsche akademi na Sonnenstrasse v centre mesta. Vysoká úroveň a mesacne sa plati cca 250€. Je to fakt super škola.
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #7 : Květen 22, 2009, 03:35:00 pm »

Ahoj, zadne tajemstvi toto neni :-)
Byl jsem tu pred sedmi lety na rok na jednom internatu, pak si udelal rakouskou maturitu a studoval tady na vysoky. Hodne dela i prostredi, ja se temer s CZ/SK lidmi nesetkaval, ted sem tam jo, ale dela to hodne na zacatku jestli pouzivas i materstinu nebo jsi odkazana jen na nemecky jazyk.
Pracovni povoleni nebylo problem ale tam se kouka i na jiny veci, myslim dokonce ze neni nutne podminka umet nemecky.
Myslim ze pokud se tomu budes intenzivne venovat tak ti jeden rok bude stacit na to aby si tu bezproblemu zila a normalne mluvila/cetla si knihy a koukala na filmy. Ale je to tezke odhadovat, kazdy ma tu jazykovou latku jinak nastavenou. Jinak tu ziju od podzimu 2005, takze brzy ctyri roky. A moje pritelkyne je Nemka, takze mluvim i ve volnem case temer jen nemecky. Ten partner dela hodne, myslim ze kdyby sis nasla Nemce tak ti ten jazyk pujde taky mnohem snadneji  Smích  (mysleno jako vtip, jestli jsi ve spokojenem vztahu tak samozrejme nic nemen  Mrknutí
Zaznamenáno
Jozef.K



Karma: 0
Příspěvků: 11


« Odpověď #8 : Červen 21, 2009, 08:43:50 am »

Zdar,
nikto tu ako to tak citam neodporuca VHS. Ja sa tam tento tyzden chystam ist opytat, hlavne koli certifikatu DAF, tak dufam, ze nebudem sklamany. Ceny su vo VHS este nizsie ako uz boli vyssie uvadzane, takze  Kroutím očima
Jozef
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #9 : Červen 22, 2009, 11:23:15 am »

nikto tu ako to tak citam neodporuca VHS. ...dufam, ze nebudem sklamany. Ceny su vo VHS este nizsie ako uz boli vyssie uvadzane....
Škleb
To by ti mohlo napovedet, ze mezi chybejicimi doporucenimi pro MVHS a jejich nizkymi cenami nejspis bude nejaka souvislost.

U MVHS strasne zalezi na tom, jakeho dostanes ucitele, protoze to jsou casto -jacikoliv- rodili mluvci, bez pedagogickeho vzdelani. Aspon pro cizi jazyky, ja sam tam chpodil na spanelstinu. U nemciny je to ale, pokud vim, podobne.

Ozvi se proto spis az u nich ten kurz pripadne absolvujes a budes se moct podelit o zkusenosti a jmeno ucitele.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
terezska



Karma: 2
Příspěvků: 28


« Odpověď #10 : Červen 26, 2009, 10:05:41 am »

Ahoj,

Berlitz muzu vrele nedoporucit. Vyuka tam, mi prijde neefektivni a draha. Dle meho soukromeho nazoru je koncepce vyuky zamerena na to, aby klient co nejvice platil. Obsah toho, co se tam naucis a k dobe,  co tam stravis (a zaplatis) mi prijde nepomerny. 

 Nejlepsi je najit si kontakt na ucitele, ktery ma dobre reference od studentu.  A pak je jedno,  u jake jazykovky pracuje. Pokud reference nemas, tak podle me Goethei- Institut je zaruka dobreho ucitele/-lky němčiny i kdyz je trochu drazsi  a MVHS  zas mi prijde dobra varianta vzhledem ke kvalite vyuky a jeji cene.

Tereza
   
Zaznamenáno
marzan



Karma: 3
Příspěvků: 94


« Odpověď #11 : Červen 27, 2009, 09:33:16 am »

vymen pritele za nejakyho nemce, pul roku neni dlouho a hodne usetris...
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #12 : Červen 29, 2009, 02:34:00 pm »

Ja jsem chodila na MVHS na pripravu k DSH, a nebyla to zadna flakarna, za svoje penize jsem dostala, co jsem chtela.
Muzete si stezovat, jak chcete: kvalita zalezi dost i na studentovi, kdyz je ti to malo, tak holt musis kvaknout...Ty jsi zakaznik. kdyz v kurzu nekolik mesicu promlcis, to se potom lehko kritizuje.
No..treba bude fakt nejlepsi poohlednout se po nejakem fesnem Nemcovi Škleb
Zaznamenáno
alca



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #13 : Červen 30, 2009, 07:54:40 am »

Podle mě žádná souvislost mezi cenou a kvalitou na VHS není. Rozhodně tam nevyučují jen tak nějací "Němci". Většina z nich, které jsem do teď měla měli dokonce doktorát a byli výborní. Mám i zkušenosti se soukromou školou, sice to nebylo v Mnichově, ale výuka tam byla tak otřesná, že mě to odradilo na celý život. Doteď jsem na VHS chodila do 3 kurzů a jsem naprosto spokojená. Ale občas jsem slyšla, že některý učitel nebyl nic moc, já jsem ale měla štěstí.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #14 : Červen 30, 2009, 09:43:38 am »

vymen pritele za nejakyho nemce, pul roku neni dlouho a hodne usetris...
No, pri takoveto rade...kdy prijde ta, aby zacala slapat v Hansastraße a nejenze usetrila, ale jeste i neco vydelala?  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1] 2   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |