Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Job/brigáda ve Švýcarsku  (Přečteno 17545 krát)
aries



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 02, 2009, 06:17:51 pm »

Ahojky všem!
Chtěla bych se zeptat těch, kteří žijí a pracují ve Švýcarsku nebo mají nějaké zkušenosti z minula, jestli jsou s nalezením jobu větší či menší obtíže. V blízkosti Aarau mám známého, tak bych doufala v jeho pomoc při vyřizování formalit. Mám rekvalifikační masérský kurz a k tomu několik doplňkových (medová, čokoládová, lávové kameny, balneo,…), a tak bych se ráda uplatnila například v nějakém hotelu, rekreačním středisku nebo fitness-centru a nejlépe i s možností ubytování, alespoň na nějakou dobu. Měl byste někdo nějaký tip?
Případně kdo byste věděl jen o nějaké brigádě, výpomoci, budu rovněž ráda za informace.
Jinak mám také barmanský kurz na míchání drinků alko i nealko, ale jsem bez praxe, tak bych se musela zapracovat. Mám zkušenosti s dětmi, sociální cítění. Jsem mírně pokročilá v Aj a Nj, aspoň dle online testů Mrknutí, a taky mám základní znalost Ij. Administrativu ovládám si myslím velmi dobře, komunikace s lidmi je mi koníčkem a pečlivost je mou silnou stránkou.
Docela by mě i lákalo začít nějakou sezónní brigoškou, třeba i na farmě či plantáži, a poznat tamní možnosti tak trochu pozvolna.
Věřím tedy, že se mi v nejbližších měsících něco poštěstí…a to i díky diskusi tady.

PS: Mít prašulky, tak bych vyrazila na blind nebo aspoň na dovolenou a poptala bych se osobně až na místě Valím oči! Super!
« Poslední změna: Červen 02, 2009, 06:27:42 pm od aries » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |