Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Informace o LMU ( farmacie)  (Přečteno 28955 krát)
Karolina



Karma: 0
Příspěvků: 10


« : Červen 18, 2009, 07:10:44 pm »

Ahoj,

Právě jsem maturovala ve francouzské škole v Praze a uvažuji o studiu na LMU v Mnichově, nejspíš obor farmacie. Mohl by mi někdo, kdo na LMU třeba je nebo byl, napsat jak bych měla postupovat s přihlášením, jaké to na LMU je a proste informace, co by se mohly hodit?

Děkuju,

Karolína 
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #1 : Červen 19, 2009, 01:08:36 pm »

Ahoj Karolino,
jestli mas ukonceni z francouzskeho lycea, tak by pro tebe mely platit stejne podminky jako pro Francouze. Myslim ze budes potrebovat jen jeste dokazat zkousku z nemciny. Ja jsem mel rakouskou maturitu a posuzovali me tu jako rakusana, takze jsem nemusel ani ten jazyk, ale matne si vzpominam taky na jednu studentku z Francie u ktery bylo jeste nutny dokazat ze umi nemecky (i kdyz mluvila velmi dobre). Mas jeste par tydnu na prihlaseni, tak bych si na tvem miste ihned zajel do Mnichova, je to tri hodiny autem z Prahy, je tu studijni oddeleni (na Leopoldstraße, u metra) primo pro zahranicni studenty a tam ti vsechno dulezite vysvetli.
Hodne stesti!
Tomas
Zaznamenáno
Karolina



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #2 : Červen 25, 2009, 10:06:38 am »

Děkuju moc za informace!
Je taky možné začít se studiem až v letním semestru?
Nemáte na tu holčinu ještě nějaké jiné spojení? ( na icq se zatím nepřihlásila)
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Červen 25, 2009, 10:34:54 am »

Minulý rok to šlo na letní semestr. Ale třeba medicína jde jen od zimního semestru. Záleží to ale taky na univerzitě.
Vše najdeš na www.zvs.de - tzn. online-přihlášku, termíny, šance na přijetí u daných univerzit, atp.
Zaznamenáno
Karolina



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #4 : Červenec 01, 2009, 10:12:04 am »

OK.
Davide, muzes mi na sebe dat icq, potrebovala bych pomoct s vyplnenim toho ZVS...nejak se moc nevyznam co to je to Abiturbestenquote atd.
V Patek odjizdim, tak bych to chtela dnes vecer nebo zitra vyplnit...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |