Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kdo mi poradi s koupi notebooku?  (Přečteno 21605 krát)
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« : Září 12, 2009, 10:32:13 pm »

Ahoj,
hledam nekoho sikovneho, kdo by mi poradil s koupi notebooku. Respektive bych byla schopna vybrat si nejakeho notebookovskeho fesaka  Mrknutí sama, ale trochu se bojim toho, ze uz pro me bude orisek pripojit se na internet, nainstalovat vsechny potrebne programy, ktere by tam mely byt apod. Ma s tim nekdo zkusenost a byl by ochotny najit si koncem zari cas a pomoct mi?
Sarka
« Poslední změna: Září 13, 2009, 06:13:30 am od David » Zaznamenáno
Ornny



Karma: 1
Příspěvků: 13


ahojda všem :)


« Odpověď #1 : Září 13, 2009, 01:07:40 pm »

Ahojda,
já mám malej ASUS EEE Pc 1000H už s XP Edit Home.Jen jsem si stáhla antivirák Avira a Spyware Terminator a podle návodu na netu jsem povolila nebo zakázala nastavení u XP a IE8.Je tu levnější než u nás,seženeš ho do 300 eu. Internet jsem si k němu koupila v Aldi,mám připojení za 15 eu na 30 dní.Jsem v oblasti,kde není signál,ale na to "moje" to bohatě stačí.Nemám ho na práci....
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #2 : Září 14, 2009, 04:03:09 pm »

Ahoj,
hledam nekoho sikovneho, kdo by mi poradil s koupi notebooku. Respektive bych byla schopna vybrat si nejakeho notebookovskeho fesaka  Mrknutí sama, ale trochu se bojim toho, ze uz pro me bude orisek pripojit se na internet, nainstalovat vsechny potrebne programy, ktere by tam mely byt apod. Ma s tim nekdo zkusenost a byl by ochotny najit si koncem zari cas a pomoct mi?
Sarka

Kdyz fesaka poridis, ozvi se, s nastavenim ti rad pomozu.
Pripadne kdyz budes mit kandidatu na fesaka vic, muzeme i probrat ktery bude lepsi. Zkus pak pripadne napsat, co bys od nej ocekavala (jen surfovani a sem tam text?) a s cim delas doted.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |