Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: přeprava osob  (Přečteno 23395 krát)
Ornny



Karma: 1
Příspěvků: 13


ahojda všem :)


« : Září 29, 2009, 10:36:51 pm »

Ahoj.26.9. jsem jela domů s panem Petrem Kolářem z Prahy.Našla jsem ho na netu a DOPORUČUJI!!! Pokud někdy na něj narazíte,v pohodě se s ním domluvíte.Jezdí nepravidelně Praha-Mnichov a Praha-Frankfurt.Pro mně na požádání přijel až k domu ráno v 5 hod,v 9.15 už jsem byla na Florenci,cestou byly 2 přestávky.Jeho tel začíná +420603111.....
Zaznamenáno
kosmas



Karma: 0
Příspěvků: 3


WWW
« Odpověď #1 : Říjen 07, 2009, 10:24:51 am »

Dobrý den, děkuji za kladné hodnocení. Ano, pokud pracujete nebo žijete v Mnichově, mám pro Vás speciální cenu 890,- Kč. Čas odjezdů se určí operativně. Za malý příplatek je možno vyzvednout na adrese a vysadit taky na určené adrese. Jezdíme pouze na základě objednávek, musí být alespoň jedna. Více na www.praha-mnichov.cz nebo www.praha-frankfurt.cz. Pokud by byl z Vaší strany zájem je možné začít jezdit pravidelně. Máme vozy Škoda Superb nebo Renault Traffic pro 7 pasažéřů. Pokud je Vás tedy taková skupinka, která cestuje mezi Mnichovem a Prahou spolu nějak se domluvíme. Slevy na zpáteční transfery možné.
Tel. +420 603 11 11 02 (volat Po-Pá 9-17 h) a pro odlišení uvádějte heslo "germany.cz". Děkuji a přeji hezký den.
« Poslední změna: Říjen 07, 2009, 01:53:29 pm od kosmas » Zaznamenáno
AndyC.



Karma: -3
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Říjen 08, 2009, 10:16:54 am »

Ahoj ,
Také bychom rádi přidali DOPORUČENÍ NA BEZVA ŘIDIČE!
Velmi částo jezdíme s Martinem- jezdí sám nebo s manželkou na trase Mnichov – Praha – Havlíčkův Brod. Někdy dávají spolujízdu i sem na mnichov.de. Do Čech jezdí většinou ve ČT odpoledne a v NE odpoledne se vrací do Mnichova.
Super auto (škoda RS kombi), super nálada, super jízda! Zastaví a dovezou kam potřebujete a z Prahy jsme pravidelně do třech hodin v Mnichově!
A když se s Martinem domluvíte, vezme i zaplachtovaný velký přívěs a převeze vám větší náklad do Čech i zpátky (stěhování – náš případ).
Vřele doporučujeme! Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |