Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Internet v Mnichově - kdo poradí?  (Přečteno 41930 krát)
honza86



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Říjen 02, 2009, 05:42:05 pm »

Ahoj,

potřeboval bych poradit, jaké internetové připojení si pořídit, když jsem v Mnichově jen na rok (jako student přes program Erasmus). Všude, kde jsem se ptal, mají internet pouze se smlouvou na dva roky. Přes kabelovou televizi mít internet bohužel nemůžu, protože mám "špatný" kabel (starý rozvod, přes který internet nefunguje).

Za jakoukoliv radu předem děkuji,

Honza
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #1 : Říjen 02, 2009, 07:45:25 pm »

A kde bydlis? Nekde na private?
Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #2 : Říjen 03, 2009, 02:50:41 pm »

Ahoj, ja mam Alice. Uz nevim, jak se ten tarif jmenoval. Da se vypovedet kdykoliv a dokonce k tomu nebyla potrebna pevna linka. Platim 19,90 mesicne.
Ahoj
Misa
Zaznamenáno

Misa
honza86



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #3 : Říjen 03, 2009, 04:20:17 pm »

A kde bydlis? Nekde na private?

Bydlím na privátě v Riemu (ulice Martin-Empl-Ring).
Zaznamenáno
cofex



Karma: 15
Příspěvků: 62



« Odpověď #4 : Říjen 04, 2009, 02:29:56 pm »

Pokud chces kompetentne poradit zavolej mi, nebo posli SMS na telefon 0163-4663417,zavolame Ti nazpet(telefonovani nas nic nestoji) a poradime co a jak. Mame pristup do cele telekomunikacni site v Mnichove. Kabelovku v zadnem pripade neber.Maji nejhorsi servis s vypadky i na 2-3 dny.
Standa
Zaznamenáno

Standa
honza86



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Říjen 05, 2009, 09:23:07 pm »

Pokud chces kompetentne poradit zavolej mi, nebo posli SMS na telefon 0163-4663417,zavolame Ti nazpet(telefonovani nas nic nestoji) a poradime co a jak. Mame pristup do cele telekomunikacni site v Mnichove. Kabelovku v zadnem pripade neber.Maji nejhorsi servis s vypadky i na 2-3 dny.
Standa
Díky moc za nabídku, odedneška mám internet od Vodafonu, takže se (snad) můj "problém" vyřešil. Možná to  neni úplně to nejvýhodnější, co jsem mohl mít, ale Vaši nabídku ohledně pomoci s výběrem připojení jsem si přečetl až ve chvíli, kdy už internet mám. S pozdravem a přáním hezkého dne Honza
Zaznamenáno
cofex



Karma: 15
Příspěvků: 62



« Odpověď #6 : Říjen 12, 2009, 05:57:57 pm »

Jo v pohode,tam kde bydlis by byl mozna lepsi Mnet.
Standa
P.S. Prisla mi SMS od nejake Moniky, ktera je v Mnichove jenom na 5 mesicu a potrebuje rychle internet. Bohuzel jsem nejakym nedopatrenim SMS smazal, tak se prosim ozvi znovu. Podle adresy Ti zjistzim jaka tam byla linka predtim a udelame rychlou objednavku, linky bez montaze v dome  u firmy Hansenet. Ta se da vypovedet kazde 4 tydny, neplatis nic za instalaci, linku Ti zapoji jenom z ustredny. Zaplatit musis jenom za zaslani modemu 9,- EUR. Modem dostanes zdarma. Da se to zrealizovat do 2 tydnu. Pokud by to bylo s montazi v dome,tak to trva 3-4 tydny a musis zaplatit nejaky pausal za montaz.
Zaznamenáno

Standa
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |