Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: nejakej party animal?  (Přečteno 30513 krát)
danielka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Říjen 18, 2009, 10:33:05 pm »

ahojky, zrovna jsem prijela nedavno do mnichova jako au-pair, bohuzel tu nikoho neznam, casu mam celkem dost a proto bych se chtela zeptat, zda-li by nekdo nemel nekdy naladu a cas nekam zajit, jsem zvykla prevazne chodit s kamaradkama. Kdyby ne, mohli bychom jste mi doporucit nejakou diskoteku? Myslim tu, ktera je tu nejvetsi, nejvic nejnavstevovanejsi, nejznamejsi.....snobsky diskoteky a ty, kde je dress code, tak ty nemyslim...proste ty, kde si muzu vzit dziny a tenisky a nikdo na me nebude koukat jako na martana
Predem dekuji
Zaznamenáno
fraktalek



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #1 : Říjen 19, 2009, 02:40:10 pm »

Ahoj, z diskotek se tu asi nejcasteji chodi do QClubu v Kultfabrik anebo taky do Nachtgalerie, ktera je popularni i proto, ze je tam v porovnani s ostatnimi levne piti.

Au-pairek je tu spousta, urcite se ti nejaka ozve.. Úsměv Muzu ti pripadne dat na par lidi kontakt.
Zaznamenáno
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #2 : Říjen 19, 2009, 03:01:08 pm »

QClub neni spatny, ale je to v blizkosti Ostbahnhofu, kde se mi to osobne vubec nelibi a neprijde ani nijak bezpecne/hezke. Ale v Kultfabrik je zase vyhoda ta ze tam mas spoustu klubu najednou.
Urcite budes spokojena v Baby!, Edmoses, 089, Pacha, tech klubu je vic, vezmou te tam i v dzinach a teniskach Úsměv
V P1 to taky neni spatne, ale asi trochu snobsky to bude. Kdyz budes hezky oblecena a dobre vypadat (co se stejne predpoklada kdyz nekam jdes ne? Mrknutí tak by ses mela dostat v principu kamkoliv. Obhlednout si ty kluby muzes ve ctvrtek, to je afterwork, zacina i konci se drive a dostanes se do nekterych klubu snadneji nez v patek/sobotu.
Ale zalezi asi i na tom, kde bydlis ty, kolik chces za vecer utratit, jakou mas rada musiku, jestli chces v centru nebo i mimo, urcite bude hrat i roli jestli pochazis z maleho mesta nebo z Prahy. Ale Mnichov je velmi pestry a kazdy si tu najde to svoje!
Ja napriklad chodim malo ale kdyz uz jdu, tak to pak musi stat za to .-) Ze zacatku kdyz jsem byl v Mnichove mi presne to jak to pises velmi vadilo, postupne jsem ale zmenil nazor.
Zaznamenáno
danielka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Říjen 20, 2009, 07:57:43 pm »

Ja vam moc dekuji za typy na diskoteku. Vyzkousim P1, jsme cetla rezenci, ze je to nejlepsi klub v mnichove. Je tam ted dress code, dziny na diskoteky nenosim, vzdycky jen saty, ale na tech normalnich je lepsi atmosfera. Ano, jsem z Prahy. Jsem mela namysli neco podobnyho jako Karlovky. At uz velikosti, tak tez navstevnosti.

Bohuzel vcera jsme se dozvedela spatnou zpravu. Ani ne za 3 tydny jsme dostala termin na operaci, na kterou cekam delsi dobu(nejdriv na me zapomneli, ponahaneni po telefonu to urychlili), tak budu muset odjet, bud pristi tyden nebo za 14 dni. Nerada budu opoustet tuhle rodinu. A proto bych se rada zeptala, jestli nevite o nikom, kdo by mel zajem byt jako au-pair v Mnichove. Bud uz tu je nebo by mel moznost prijet. Je to ciste jen o hlidani deti. Uklizecka sem chodI 3krat tydne, tak zadny uklid neni nastarost. Rano vstavat nemusis. Den zacina okolo 2 nebo 3 odpoledne. Hrat si s detma, jit na prochazku a tak. Staci jenom zaklady nemciny, ja treba vubec neumim temer ani kvaknout a jde to. Tahle rodina je neveritelne mila. Bydli v centrum,15 minut na kole. Asi to sem nepatri, nevedela jsem kam to napsat, ale ja jsme jim slibila, ze se tu poptam, kdyz kvuli me musi shanet tak narychlo nahradu. Jinak mi napiste do vzkazu, kdo by mel zajem nebo o nekom vi.

Jinak se omlouvam za plaseni na diskoteku. Urcite nez jeste odjedu, tak navstivim P1 a pak jeste jednu. To je aspon zaklad....



Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |