Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | USA
Basel - Basilej | Bern | Geneve- Ženeva | Lausanne | St.Gallen | Zürich - Curych
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: oprava auta v mnichove  (Přečteno 26592 krát)
bjannca



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Listopad 23, 2009, 06:12:55 pm »

Nevedel by mi niekto poradit nejakeho automechanika, sukromnika v Mnichove, ktory by sa mi len pozrel na auto a dokazal by prisrobovat par skrutiek..cez oficialny servis si netrufam tipnut cenu a neviem, ci by boli ochotni mi auto opravit za rozumnu cenu.Dakujem
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Listopad 23, 2009, 07:12:29 pm »

Pokud je to opravdu jen par sroubku, treba ze Ti prihlasi nektery ze zdejsich sikovnych clenu.
Pokud to opravdu chce automechanika, uz nejakoou dobu mi na stole lezi tato jiz trochu zasla vizitka, kterou mi nekdo kdysi automechanika doporucil. S trochou stesti se bude mozne domluvit i na nejake neformalni forme uctenky a tim nizsi cene (priloha se nejspis ukaze pod prispevkem).

Muj dlouholety automechanik sidli kousek odtam, v Passauerstr., jmenuje se Adam Fijak, kontakt na nej uz jsem tu kdysi kdesi psal. Z toho ovsem mam dojem, ze do obchodu bez uctenky nejspis nepujde. Takze prijde na to. Ale jinak s nim mam ty nejlepsi zkusenosti a je ochoten delat i malickosti. Cena vsak nejspis porad nad urovni CZ/SK.


* vizitka_automoto_markovic.png (185.72 KB, 866x242 - prohlédnuto 970 krát.)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
bjannca



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Listopad 23, 2009, 07:23:56 pm »

dakujem za radu, len som nepochopila, o akych clenov ide..mne si asi mail nepisal, ale velmi mi pomohla tvoja rada.S tym pocitam, ze to bude za cz/sk-ceny, to je jasne
teraz som pochopila, myslis niekoho, kto je tu prihlaseny...dakujem este raz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Switzerland.cz © 2024


Zahnarzt München |